Hygiena a piercing/rizika piercingov

sally

vedel by mi niekto poradit ci si mozem dat piercing do jazyka ked nosim strojcek na zuby??? vopred dakujem za odpoved :) pls piste na w-witch@azet.sk..

ritta221

JA MAM W PUPKU...ZIADNY PROBLEM..SICE ASI 2 MESIACE TO BUDE TROSKU ZACERWENALE A BUDE Z TOHO VYTEKAT TAKA BIELA TEKUTINA...ALE POTOM TO UZ BUDE OK .... SOM S NIM SPOKOJNA..NELUTUJEM URCITE ...ALE POZOR POTOM NA ZACHYTAWANIE O SWETRIKY A TAK :}

mario . ignac

No ludia v pohode si dajte pirsing do obocia je to pekne a vobec to ani neboli. a tiez si dajte v pohode do ucha ja ich mam uz 6 v jednom a v druhom 2.

bajik

prosim vas mzslite ze ked sa mi v detstve vyskytol atopicky ekzem mohol by sa mi zavedenim pearcingu znovu objavit?dakujem

veronika

hej ludkovia mam taky problem s piercingom v jazyku,nemozem ho vobec rozsrobovat, mam este len ten zakladny dlhy asi 7 den ale vobec to nejde...co s tym?:(poradi mi niekto co si mam na to dat????alebo ako to povolit?

didaaa

ake su rizika pri piercingu do jazyka? ja mmam sice len 14,ale chcem si ho dat od nepamati xD .len bez rodicov .... :D ...problem vsak je ze sa strasne bojim rizik,v jednom studiu to spravia aj ked nemas 18 bez rodicov ;) ... len ak by sa mi to zapalillo a mohli by byt z toho problemy velke aby nemal zle ten co to robi ? .... je to tazkee xD

:)

ahoojte,ja som si dnes bola dat piercing do jazyka. mna to vobec nebolelo a teraz viem aj v pohode rozpravat,len trosicku suslem,ale to je v pohode :D kazdy kto chce piercing do jazyka: vobec sa toho nemusite bat!

radush

Hojte (: no ja som si davala piercing do pupku pred dvoma tyzdnami..ehnislo nezapalilo zatial musim zaklopat ze ziadny problem..ale zapalit sa vam to moze aj po pol roku aj po roku ked sa o to nestara (: ne len v prvych dnoch..no a prepich nebol az taky hrozny.. mna osobne to bolelo a ostatne kamaratky tez ale neni to nejaka nevem akaa bolest na nevydrzanie (: zvladnete prezijete ked uz do toho chcete ist.. je jasne ze ked vam ide ihla cez telo tak to citit musite..ale ja inak nelutujem mne sa to paciii.. cacane to je..rodicia nevedeli ze si idem dat ale ked som s tym prisla tak neboli taki nahnevani :DD hlavne sa do nicoho nesilte len preto ze on, ona, ono ma piercing.. dajte si to len ked ste si na 100% istii..

me

ja mam piercing v nose a bolelo to len tu sekundu co to prepichoval a vobec to nebolo take strasne.potom som si to dezinfikovala akurat tak mydlom a ziadna infekcia ani nic ma nestretla...je to proste uplna lahoda-aspon do nosa s pupkom je to podla mna ovela komplikovanejsie tam sa to namaha a podobne.nech ziju piercingy!:)