Hygiena a piercing/rizika piercingov

ryduška

AjOojte..prOsim vaS...MInule sOM tu ZahliAdla nazov naKej vodičky na DezinfekCiu PierCingu...prosím Vas nemožte Mi poslať spravu NAZOV TEJ VODIčKY..surne potebujem..zajtra si idem dat pierc..prosiim..na mail Rydushka_sc@azet.sk

heureka

ahojte..ja mam pierc v oboci nieco vyse pol roka. prepichnutie vobec nebolelo ale v poslednej dobe s nim mam problemy. z nicoho nic mi to napuchne, hnisa, krvaca a hore ako mam spic mi je vidno maso.a to ho pravidelne cistim. tiez som pocula o tom ze z obocia sa po case pierc vypudi tzv "vycestuje". upozornovala ma nato dokonca pani v pierc studiu. nechcem vas od nicoho odradzat lebo ja svoj pierc milujem a je to fajn pocit mat ho ale odumriet si kvoli nemu obocie nenecham :) takze ma to svoje plusy aj minusy..vela zdaru vsetkym :)

deisin

ahojte...takze ja som si dnes bola dat piercing do jazyku poviem vam ze som strastny bojko ale toto vazne nebolelo jasne ze citite ze vam nieco ide cez jazyk ale neboli to.jazyk mi uz stihol aj opuchnut a to dost ale nejako extra nesluslem samozrejme ze som si ho dala robit bez dovolenia rodicov ale este to diki bohu nezistili:D tak drzte palce a chodte do toho je to super

mončika

Ahojte prosím chcem sa opýtat že ked si dám piercing do jazyka či budem šušlat??
a bolí to?? prosím ked tu niekto má skúsenost tak napíšte díky :):)

mimcaa97

afooyte..ja si chcem dat do nosaa ale bywam casto choraa..ci s tiim nebude problem ked si budem fukat nos???? plsko napiste na pokec 9crazygirl95

montrela

ja mam pearcing v jazyku uz skoro 3 roky, a nemam ziadne problemy s nim. Ja osobne som strasny bojko a mam nizky prah boelsti, stresujem aj ked mi idu len brat krv a mozem vam povedat ze to prepichnutie nie je nic hrozne, citite take pichnutie a to je vsetko sekundova zalezitost, o par minut na to zabudnete, potom par dni opuch a hotovo, do tyzdna si na neho uplne zvyknete a aj zabudnete ze ho mate;D

zzuzkka

Mne mama mozno dovoli hh uz sme sa o tom bavili...neajprv mi nechcela dovolit awe ptm to vzdala hhh .....skusajte to aj vy ......a strasne ho chcem do jazyka proste je to cool a lubi sa mi to ......hh a trocha blesti hadam vydrziim hhhhh.....ak daco chcete piste na zzuzkka2801....pokec

didika

Ahojky chcela by som sa informovať o tom či bolí prepichnutie jazyka.Strašne sa mi to páči a chcem si to´dať čím skôr.Ale chcem to aj stým že mi to pred prepichnutím umrtvia tou vodičkou alebo čo to je.Prosím pište mi na mail čo najrychlejšie ak viete poradiť diki

ja_ona

macik ...aj ja by som chcela do jazyka ....idem si ho prepichnut 19.12 uz sa tesim nenormalne na to ..... mam v brade a nehrozi ti ziadne poskodenie pery aspon myslim.....zatial sa ziadnej kamoske a ani mne nic nestalo ....ani tym co maju nad hornou perou :)