Hygiena a piercing/rizika piercingov

diablica-21

ahojte mam pierc v jazyku aj v brade...
zatial nemam z toho ziadne komplikacie... prepichovanie jazyka boli najmenej... bolest sa dostavi az jazyk opuchne.. :)

ja_usqa

ludia...:D dam si do jazyka..:D aaale to as neskor!aaa zee minule som skusala ci to boli do nosa....aa pichla som tak silno ze us boll cely nos prepichnuty...:d aa ani osm nic necitila...) aspon mam nos prepichnuty..:D waaaa aa usko bude zachwilku ties..:D aa jazycek neskor..:D

lillith

Cafte.....mam pearcing v nose asi mesiac a pol a nejako sa mi to nepaci len vaham....a chcem sa spytat ze ako rychlo mi zarastie dierka po vybrati a ci tam ostane jazva alebo nejaka stopa po pearce..dikeees

gretka

Ja mám v obočí.. niekomu to po čase vyrastie a poznám veľa ľudí čo mali s tým problem ale ja to mám skoro rok a je to uplne pohodka :D

staniellka

ja mam pierc.v nose a podl mna,to v nose nema nijake rizika.je to len chrupavka a preto kto si ho tam chce dat,tak kludne :)

silwusa

ahoojte . vcera som si dala tragus vyzera to skvele rychlo mi ho nastrelili ani to moc nebolelo ale teraz trochu aano ked to chcete aj vy nebojte sa nebolii to :DD

elyshenqa

hm taQze bol tu taQy spjosty komentar... ze do brady je horShie ako do pupQu lebo v pupQu nemaSh ziadne nervove zakonecia, moa zobud sa a nehofori ti nic ze je prawdepodobnost...aj ked mala ze nebudeSh moct mat deti???asi nie ze???a fieSh aj to ze w zapadnych kulturach je pircing pupQu znaQ neplodnosti???ze uSh zena nemoShe mat dieta???a taQe neco ze pupocna snura ti nieco hofori??? pircing w pupQu???saQ to je jeden z najnebezpecnejShich pircingow...aj ked setQy su nebezpecne...nehram sa na mudrca lebo aj ja si idem dat do brady... ale predsa je to nebezpecne... lepShie je si dat na nejaQe menej nebezpecne miesto ako je pupoQ... a moa mila jaQe maSh nerwowe zakoncenia w brade???nemysliSh si to z uchom??? skuS si pjecitat nejaQy clanoQ otom a napiSh!!! ked ne taQ ja ti pofiem otom dost...aaa dafajte si pozor na pircing w pupQu...dost sa to zapaluje mimo toho ze je nebezpecny...aaatd...+ moShna neplodnost..taQze baby...pozor na wec