Hygiena a piercing/rizika piercingov

sasha

Ahoojte...
Mam piercing asi 2-3 den a zacal mi zrazu krvacat doteraz to bolo v pohodicke..co mam robit? som si to dezinfikovala ale bud to krvaca viac alebo nekrvaca a krv mi tam zaschyna... pls poradte

pudel

awojte chcel by som spytat jha mam 14 a chcel by som piercing do jazyka rodicia w pohode dowolia len newiem od kolkych rokov to mozem dat a ako je to s tou hygienom pls help

martinkazvolen

ahojte...tak ja mám piercing v jazyku už asi 5mesiacou ten prepich trošku bolel ale je to uplne v pohode ani to necitit...potom som šušlala ale v pohode o dva tyzdne zahojene...a pred mesiacom som si dala do brucha..strašne som sa bála myslela som že to bde hrozné..a ona mi to prepichla a uplne v pohode trošku zaštíplo ale ok...vobec sa toho nebojte ked chcete dajte si to neni sa čoho bát..nič sa vám s tým nestane pokial si to pravidelne budete čistit a starat sa o to..takže baby je to fakt krásne aj v brušku aj v jazyku...!!!ahojte

didusqa

CAWKO LUDZE..mno ja nemam ete pirsing ale si chcem dat..moc sami paci nad hornou perou ale zevraj to welmi boli..no newem ako to teraz nude..a ete sa mi paci aj v brade welmi to boli???? piste nick dida586

lelinqa

ja cem pircing do spodnej pery cem sa spytat ci to boli ked si to sama prepichnem...teraz mam v jazyku aj v nose a je to super heh.... kebyze nieco piste na pokeci nick lelinQa88

lucya320

ahojte , chcela by som sa opytat po akej dobe si mozem vymenit piercing , ked nechcem aby zacal hnisat.. mam mesiac nostrilu v nose a chcem to vimenit. myslite ze uz mozem?

natasha2470

aojte ja mam pearcing V JAZYKU a mam ho uz mesiac a s dola mam take jak roztriestene co s tim mam robti ja chcme aby mi to maximalne od mesiaca zarastlo moj nick na pokeci natasha2470 piste tma diky plsss richle

duuskoo

ahoj mam piercing v oboci. mam ho tri dni..a vcera mi opuchlo oko pod vieckom,,?? je to normalne? alebo co s tyM? dakujem