Kto ste, co ste, dajte radu daku

Príspevok v téme: Kto ste, co ste, dajte radu daku
asd

Ahojte. Ja sa chcem spytat na taku jednu vecicku - nemal by mi zamestnavatel davat obedy alebo aspon stravne listky? Viete, lebo ja tu robim od septembra ako mula a ten starec mi ani obedy nedava a to tu trcim hocikedy aj 11 hodin, pritom by som mala byt len 8, robim aj v sobotu alebo nedelu dakedy, mam nadcasov kopec a ziadne priplatky za to ani - vraj si mam brat volno. No, tak dakto daco napiste. A ak mam narok na tie obedy, dajte radu, ako mu to povedat - ked on je taky kreten..... Papusky

brunca

jaaaj moja musis castejsie medzi nas,ok? rovnaka krvna skupina to mam rada. a co si este v praci, vsak volal ze nedojde nie?

brunca

vy ste sa ale zahryzli do tych zadkov uz to preberate nejak moc inteligentne az nerozumiem :-) a janosik co? zduchol?

asd

hej, anorexia - to je uz ako alkohol = metla ludstva. Aj ja som ju mala. Dakde v tychto temkach to najdes - daka anorexia, bulimia - ale su tam 2 podobne temy. No pizda som bola riadna. Nechapem, preco som sa tak trapila nad tym, ako vyzeram.

karco

to je aky mrzky zadok? ver tomu, ze ak ti priatel povie, ze mas pekny zadok, tak minimalne jemu sa paci. a to je predsa to najpodstatnejsie, nie? a ked to vraveli aj chalani v triede tak nieni co riesit. vy baby sa niekedy zbytocne trapite tym ako vyzerate a pritom ste uplne nadherne. dokonca niekedy to tou vasou snahou vyzerat perfektne tak trochu aj pokazite. ako priklad by som uviedol stary znamy bohuzial zvacsujuci sa problem s anorexiou.

asd

To ja mam problem s mojim zadkom blbym - stale si myslim, ze mam mrzky zadok, ale priatel stale hovori, ze to je blbost - ze aj chalani v triede vraveli, ze mam super zadok. Tak neviem, co si mam mysliet o tom. Chlapske nazory su aj tak ine ako babske. Asi ho budem pocuvat, ved aj tak sa chcem pacit chlapom, nie zenam. No nie?

karco

musim teraz koncit. no bohvie kde je janosik asi fakt umrel :). No a brunca sa bude zrejme dlho umyvat podla toho co pisala.