Kto ste, co ste, dajte radu daku

Príspevok v téme: Kto ste, co ste, dajte radu daku
asd

Ahojte. Ja sa chcem spytat na taku jednu vecicku - nemal by mi zamestnavatel davat obedy alebo aspon stravne listky? Viete, lebo ja tu robim od septembra ako mula a ten starec mi ani obedy nedava a to tu trcim hocikedy aj 11 hodin, pritom by som mala byt len 8, robim aj v sobotu alebo nedelu dakedy, mam nadcasov kopec a ziadne priplatky za to ani - vraj si mam brat volno. No, tak dakto daco napiste. A ak mam narok na tie obedy, dajte radu, ako mu to povedat - ked on je taky kreten..... Papusky

brunca

Caute ludia!!! no konecne ste tu!
ja som bola na fajnom obediku :-))) toto bola cista provokacia pre asd :-) zozer mu ten mokovnik dievca!

karco

ano ja by som mu to tiez vratil. a ked sa mu to nebude pacit tak povedz ze to je kompenzacia za to ze ti nedal na obed.

asd

No caute, caute. Ziadne ozvanie sa este nekonalo, ale za to sa pritrafilo toto: stary si vytiahol zo skrinky cukricky take fajne sladucke a zacal ich vyzierat a ja som sa musela len prizerat s tecucimi slinami - netiekli mi zo stareho ale z tych cukrikov. To by som este ozelela, ale ked vytiahol turecky med a zacal ho doslova zrat a mlaskal ako byvol, tak to ma uz chytili nervy. Ja som totizto zatazena na sladke. No a teraz uz knecne vypadol, jupiiiiiiiiii

brunca

pre ada99 - my sme nemysleli tvoju poslednu vetu ale moju-vyznela dvojzmyselne. ok ja viez ze mas pravdu,tiez som sa postavila a dosiahla svoje,len som chcela povedat ze nie kazdy ma na to odvahu,niekto tu pracu dost potrebujem a ma strach sa ozvat a este ked ma takeho sefa ako asd.

ada99

no vidím ze lepsie je lutovat sa ako s problemom nieco robit.Sklopte radsej vsetci usi a nevidim a nepocujem.Ja viem ze s pracou je to teraz tazke sama ju hladam.A tiez som sa nenechala obtazovat od sefa a radsej som odisla....Ale vzdy ide o mieru dokedy si ochotná veci znášat.Tak neviem preco vam ta posledna veta vyznieva divne.kludne strcte hlavy do piesku....