Kto ste, co ste, dajte radu daku

Príspevok v téme: Kto ste, co ste, dajte radu daku
asd

Ahojte. Ja sa chcem spytat na taku jednu vecicku - nemal by mi zamestnavatel davat obedy alebo aspon stravne listky? Viete, lebo ja tu robim od septembra ako mula a ten starec mi ani obedy nedava a to tu trcim hocikedy aj 11 hodin, pritom by som mala byt len 8, robim aj v sobotu alebo nedelu dakedy, mam nadcasov kopec a ziadne priplatky za to ani - vraj si mam brat volno. No, tak dakto daco napiste. A ak mam narok na tie obedy, dajte radu, ako mu to povedat - ked on je taky kreten..... Papusky

wilhem

Cawess... mam taky problemos... na konci zaludu-tam de je hrubsi,, mam zrastenu asi pol cm kozu... co s tym? vadi to? mam 15...

karco

jana2: tam velka zmena nebude, podstata bude isto zachovana. proste mas narok na zranicu a hotovo. myslim, ze sa tam hovori aj nieco o tom ze ak nie je stravovacie zariadenie v mieste vykonu prace tak, mas narok na nejaku prestavku, ale nie som si tym celkom isty

asd

Ved ja mam zakonnikov prace ako nas...ratych od roku 1900 neviem kolko do dnesneho a na nete ziaden problemik najst aktualne znenie, ved cislo predpisu viem /robim u advokata totiz/

jana2

Sťahujeme kanceláriu,je tu ako po výbuchu,nič nemôžem nájsť,iba zák.práce z roku 2002 a tam je to § 152 odst.1,2,3,4