Kto ste, co ste, dajte radu daku

Príspevok v téme: Kto ste, co ste, dajte radu daku
asd

Ahojte. Ja sa chcem spytat na taku jednu vecicku - nemal by mi zamestnavatel davat obedy alebo aspon stravne listky? Viete, lebo ja tu robim od septembra ako mula a ten starec mi ani obedy nedava a to tu trcim hocikedy aj 11 hodin, pritom by som mala byt len 8, robim aj v sobotu alebo nedelu dakedy, mam nadcasov kopec a ziadne priplatky za to ani - vraj si mam brat volno. No, tak dakto daco napiste. A ak mam narok na tie obedy, dajte radu, ako mu to povedat - ked on je taky kreten..... Papusky

karco

no ale to este vela vody pretecie kym vy take budete. a chlapi sa prirodzene pozeraju aj po inych. nehovorim ze slintaju. to len poniektori. a mna osobne pritahuju zeny v mojej vekovej kategorii, tak si myslim, ze ked budem volaky 50 - 60 rocni tak ma te mlade nebudu az tak zaujimat. no nehovorim, ze sa za nimi neobzriem, ale len odtial potial.

asd

Ludia, ja uz normalne vidim rozmazane -som od osmej za pocitacom stale. Este dajte dake komplimentovske reci o zenach, chlapci, to vzdy potesi. Az na take uchylaciny, co sme s bruncou pisali.

asd

No ale urcite maju zeny - a aj ja s bruncou budeme dakedy take, ako su tie ich /viete ako, vek robi svoje/ a potom aj ti nasi budu takto slintat? To radsej mojmu ocka vypichnem - prsty mam dost dlhe.