Kto ste, co ste, dajte radu daku

Príspevok v téme: Kto ste, co ste, dajte radu daku
asd

Ahojte. Ja sa chcem spytat na taku jednu vecicku - nemal by mi zamestnavatel davat obedy alebo aspon stravne listky? Viete, lebo ja tu robim od septembra ako mula a ten starec mi ani obedy nedava a to tu trcim hocikedy aj 11 hodin, pritom by som mala byt len 8, robim aj v sobotu alebo nedelu dakedy, mam nadcasov kopec a ziadne priplatky za to ani - vraj si mam brat volno. No, tak dakto daco napiste. A ak mam narok na tie obedy, dajte radu, ako mu to povedat - ked on je taky kreten..... Papusky

jana2

Pre asd:
Zamestnávateľ je povinný podľa § 140 odst.1,2,zákonníka práce zabezpečiť
teplé jedlo.
V praxi,sa často poskytujú stravné lístky,na ktoré čiastočne prispieva pracovník a 55 % z celkovej výšky stravnej jednotky si môže dať do nákladov zamestnávateľ.Je na to právny nárok ,aj ked to nie je v prac.zmluve zakotvené,podstatné je,že pracuje podľa prac.zmluvy a odrobí viac ako tri hodiny.

brunca

joj janosik vitaj teba potrebujem! bezkaj do temy otazka pre muzov uz aj!zneuzijem ta na odpoved.prosim ta pokus sa ako chlap dat odpoved, karco sa chudacisko poti a nie a nie daco mudra vypotit.:-) karco bez urazky