Hrcka na semeniku

feferon

Presne toto som sa chcel spýtať aj ja. Včera som si niečo nahmatal a veru som potom ledva zaspal. Mal som strach, aj dnes celý deň som bol bez nálady. Trochu ste ma ukľudnili s tým že to nemusí byť nádor. Dá sa nahmatať aj nadsemenník ? Alebo niečo, čo tam môže byť prirodzene ? Zdá sa mi, ako keby to ani nebolo priamo na semenníku.

jebo_z_lesa

okej ale docital som sa ze nadory bolia, hento enboli takze ais to bude cysta :D .. jebať :D ked sa to enzvecsi nikam nejdem :D

jebo_z_lesa

pred par dnami som si tiez na semenniku nasiel hrcku o velksoti spendlikovej halvicky, mam strach, ale k urologovi vobec nemam zajume ist. mam 16 ... čo robit?! :D:D

polo86

trosku ste ma lidicky ukludnili , prednedavnom som si tiez na pravom semeniku nahmatal nieco tvrde o velkosti spendlikovej hlavicky a uz som mal pred ocami same pochmurne veci, a na kolko momentalne som v zahranici mam to tuna s vysetreniami dost komplikovane ale rozhodne sa pokusim pre istotu nieako sa dostat na vysetrenie..
inac moze to byt cysta aj ked je to take drobne?
dakujem

Martin_

Ja som mal.. teda vlastne mam taky isty problem. V nadsemeniku som si nahmatal tiez asi taku 5mm hrcku.. tak som cely vyplaseny isiel k urologovi a povedal ze je to cysta. (dalsiu mam na oblicke) Ze to je normalne. Ak by sa to nahodou zvacsovalo tak mi to vyoperuju (cystu.. nie semenik, dodal).
Ale potom som hladal na nete a som cital ze niekto to ma aj cely zivot a sa mu to nezvacsi.. cize to tam nevadi. Zalezi od velkosti a od toho ci to rastie.

rada_pre_vas

ja som ties mal cistu velku ako semenik a vyoperovali mi ju v nemocnici v lucenci a bol som tam len 4 dni......po operacii som vobec nemal bolesti...akrat je to teraz trochu opucnute....ale doktor povedal ze to je normalne.....dnes ako to pisem tak som 3 dni po operacii a nic mi nieje......pekny den :) :)

slovacik

Ja som si nahmatal šiel k urologovi a našťastie to je cista asi o veľkosti 5mm, dokonca tam mam aj nejake okolo 3mm ale tuším to mam v nadsemeniku. Ale v každom prípade nech vyhľadá UROLOGA !!!