Hrcka na semeniku

luky621

ja som si niečo nahmatal na pravom semeniku..newiem čo to je?.ale vyzera to tam ako keby som to mal semenodov ale trošku večši..alebo je to nadsemenik?..newiem..a je to aj na druhej strane..ale menšie..neboli ma to..ani to neni tvrde..ako keby to bol nadsemenik alebo semenovod ..ibaže o trošku väčši....čo to znamena?

elaine

pane boze vy si ale naafektujete ;)))))
lavý semenník je prirodzene zvacseny je tam nadsemennik, ten je zvacseny moze ist aj o nezhubný gélový nádor (cista) sposobuju plesne..

minonky

pekny vecer prajem,ja som si tiez nahmatal hrcku o velkosty 5 mm pred styrmi rokmi,ked som mal ist prvy krat k urologovi strasne som sa bal ze co to je isiel som na sono,a povedal mi ze kazde dva roky mam prist na kontrolu,ale v kazdom pripade treba ist na to vysetrenie,lebo nikdy neviete co to je.

ceruzka456

aj ja mám nniečo nad ľavým semenníkom... nechcem do toho ťahať rodičov bo sa pred nimi hanbím... musím ísť k urológovi s rodičovským dozorom? mám 15

..........

vsetci co si nieco na semenikoch nahmataju tak hned chodte urologovi neni to sranda ani hanba,, ja som si nahmatal na pravom semeniku malu hrcku a ukazalo sa ze je to nador .. uz je prec a caka ma liecba ktora je velmi ucinna ...... nador sa najcastejsie vytvara na pravom semenniku .. na lavom sa zase vytvara tzv varikokela to je krcova zila ktora sa da odstranit : )
pekny den

Denz

feferon- teba by som nechcel zachranovat v bazene:)))
by si ma utopil asi:)
nehysterči v prvom rade........je kopec nezhubnych nadorov a uzlin......preco mysliet na najhorsie.
Pockaj na vysetrenie .

feferon

Prosím, poraďte mi. Zožiera ma to. K doktorovi sa dostanem až o týždeň, lebo tam nie je (jediný v meste). Dovtedy sa asi zbláznim.
Povedzte mi že to bude neškodné :(