Hrcka na semeniku

MultiLevel

Take nieco ako "doktor" nepoznate? Minimalne jeden z vas, co tu prispel moze mat velke zdravotne problemy....Hrcka nemusi este nic znamenat, ale s istotou to vie povedat len doktor, nie forum....

Peke

Dobry vecer prajem.Mozte mi prosim poradit?Mam 44rokov a nahodne som si nahmatal pred dvoma mesiacmi na lavom semeniku malu asi 4mm elipsovytu hrcku,neboli a zatial sa nezvacsila(neni spojena so semenikom ale tesne vedla.Ked ju nahmatavam,tak sa pohybuje okolo semenika)Poradite mi co s tym? Zatim vdaka.

Matis81

Dobrý deň. Mám 22 rokov a našiel som si pod vajíčkom (semenníkom) malú guličku tvrdú. je pohyblivá a nie je úplne spojená so semenníkom. Ako keby tam bola 2-3mm medzera. Občas to zabolí ale nie silná bolesť. Je to na ľavom semenníku. Nemôže to byť nádor? Ďakujem za odpoveď.

majo7974

cawte mám 14 rokov a nad lavym semennikom mám akoby dvojitu guličku može to byt aj zvačšeni nadsemennik ? da sa nadsemennik nahmatat dakujem za odpoved :)

glit

cawte ja som si na pravom semeniku nasiel taku gulicku a na lavom ne mam 12 rokov a neviem co to je ale mame sa to bojim povedat a bojim sa co to je prosim poradte

glit

Cavko poradte prosim chcem sa opytat mam hrcku na semeniku na vrchu aj na pravom aj na lavom chcem sa opytat to ta ma byt alebo je to nieco ine uplne na vrchu ? Prosim odpovedajte mi dakujem

vladosss

dobry mám 14 rokov nasiel som ju asi pred rokom je celkom vačšia ale nebolí to ale mám z toho nervy :D čo to može byť hádam ne rakovina 1

kajo1234

PANI AK VAM MOZEM PORADIT HNED CHODTE K UROLOGOVI LEBO HRCKA NA SEMENIKU ZNAMENA Z PRAVYDLA VZDY RAKOVINA.KTORA BYVA SPREVADZANA AJ METASTAZAMI KTORE VAM MOZU NAPADNUT LYMFATICKY SYSTEM A KED TO BUDETE ODKLADAT MOZE BYT NESKORO A NEHOVORIM TO LEN TAK ALE ZO ZIVOTNEJ SKUSENOSTI .VELMI DOBRY ODBORNICI SU V BRATISLAVE USTAV SVäTEJ ALZBETY.