Menstruacne bolesti, lieky

Príspevok v téme: Menstruacne bolesti, lieky
janush273

Chcela by som sa spýtať, či má niekto skúsenosti s užívaním lieku Agnucaston, či pôsobí aj proti menštruačným bolestiam. bola by som rada, keby som sa dozvedela názvy nejakých iných liekov (nie na predpis)okrem panadolu femina a ibalginu, lebo tie bolesti sú už fakt neznesiteľné a bežné lieky od bolesti mi na to nepôsobia. ďakujem

zlatka1231

Ahojte,viete co aj mam ties uz asi 7mesiacov neskutocne bolesti,.ktore som ostatne roky nemala...a teraz sa neviem ani psotavit z postele..tak mala som NIMED na predpis..an utlmenie bolesti ale tie prestali zaberat a mam ten pupalkovy olej uz ho beriem asi mesiac a treba ho brat take tri mesiace a ymslim ze to zaberie ked uz tu ma niekto aj s tym skusenost..popripade k tomu nejaky zensky caj pytat v lekarni...

modrooká

Algifen tabletky alebo kvapky kupuješ bez receptu?Mne stále hovoria ze len na recept.Je to zaradené medzi volnopredajné lieky alebo más známosť v lekárni?

ilana

Koren mexickeho Yamu alebo pupalkovy olej.Ucinok neni okamzity,ale po case sa to vsetko znormalizuje.Viem o com hovorim :-).

janush273

a nejaké iné lieky na prírodnej báze??čo by nezaťažovalo pečeň. teda asi nič chemické. Tá alchemilka sa mi celkom páči.

modrooká

Novalgin je veľmi silný proti bolesti aj zubári to vypíšu proti bolestiam.Používa sa pri veľkých bolestiach.Ja si dávam NO-SPA tabletky ked mám krče.Dal mi to gynekolog.Algifen je na recept tiež.Magister niekedy mi dával ,vedel že mávam aj na recept vypísané.Novalgin aj NO-SPA tab.tiež tak na recept by mali byť.