Driclor

jaja87

AHOJTE,ja som len chcela prispiet svojou skusenostou. Driclor som vobec predtym nepoznala, minule som len citala nejaku reklamu v novinach o tomto vyrobku. Kupila som si ho , dala na noc tak ako pisu hodiu po okupani a na druhy den som hned zbadala ucinok. Ziadne mapy pod pazuchami , uplne super. Dokonca som sa opalovala a pod pazuchou som mala sucho. Doporucujem urcite. Nemala som pritom nejake extra problemy s potenim,ale robili sa mi flaky. Vrelo doporucujem, mne to zabralo okamzite.

Peta_a

ahojte baby... ja som sa chcela len spztat že moye bzt aj to ye ste mali este na druhy alebo aj treti den este flak ?? mne to leyie strasne uy na nervy ja sa strasne potim a este aj ked mam nervy hlavne v skole ak je daka pisomka alebo nieco take :( ja uy fakt neviem ako si mam dat s tym rady :(

Nikys

Ahojte,chcela by som sa opýtať, či bude vadiť, keď budem driclor aj po týždni používať každý deň?bojím sa ho \\\"vysadiť\\\" ..ruky sa mi totiž dosť potia no a aj podpazušie.sice teraz driclor používam asi 4-5 dní a zázrak! nepotim sa až tak.žiadny hnusný fľak na tričku :) juhuuu (ale nechcem to zakríknuť :( dúfam, že to takto aj ostane)

akinku

Nie nie nie baby pouziva sa takto
oholsa pred aspon jeden den
na druhy den sa osprchuj a nemozes si ho dat hnet po sprchovani aspon 1 hodinku pockaj po sprche potom pred spanim si ho nanes na suchu pokozku pod pazuchov hlavne nie vela iba raz prejdi hore dole a tak nie ze si tam data neviem aku hrubu vrstvu naozaj len jemno si to tam dajte
Rano vstanete miesto si umyjete a mozete si dat svoj deodorant na cely den
vecer zase to iste takto cely tyzden no mne to ani nebolo potrebne lebo hnet som mala pokoj na druhy den ale tak som to dodrzala ten tyzden a teraz si ho dam len jeden krat do tyzdna a uplne mi zatial staci nikdy ma nic nesvrbelo ani nestipalo
Ak sa potrebujes holit ja som to robila tak ze ja sa oholim kazdy druhy az treti den pod pazuchov cize vecer som to naniesla rano som to zmyla a vtedy rano hnet som sa aj oholila a do vecera sa mi miesto uz ukludnilo po holeni a znovu som driclor vecer pred spanim naniesla no zalezi aku mas pokozku vravim mna nic nestipalo ale nedavam si ho tam vela fakt len raz prejdem hore dole a staci mi to
tak skuste pa:O))

katuša

ahojte, ako driclor užívate prvý týždeň? ak som správne pochopila, treba ho nanášať každý deň večer po sprchovaní, no nie min. 24 hod. po oholení podpazušia, ako to teda riešite? o driclore som sa dozvedela len nedávno a veľmi rada by som ho vyskúšala, no týždeň sa neholiť v týchto teplotách, ked nosím tričká bez rukávov je asi nemysliteľné.

Janka222

ahojte,zacala som pouzivat driclor asi predvcerom.prvy krat ma to ani nesvrbelo ani nic ale na druhy a treti den ma to dost velmi svrbelo nevadi to? a prestane to ?

akinku

Ahojte ja som na tom tak isto uz ho mam asi 2 tyzdne a som absolutne spokojna uz po prvom pouziti som nemala ani fliacik na tricku nic a nepocitovala som ani svrbenie ani palenie no proste skvele skvele skvele aspon teraz na leto uz sa nemusim citit trapne ked som v autobusealebo v praci a mam flaky pod pazuchov uz len pomyslenie na to ze ich hnet budem mat tak som sa zacala potit a teraz nic uplne mi to zdvihlo aj sebavedomie no proste super zatial:O)

Tihiana149

Ahojte, vyskusala som Driclor a pomohlo mi to ani ma to vobec nesvrbelo. Hned na druhy den po PRVOM pouziti som sa vobec nepotila. Je to uzasne :))

Jajuš

nikullka Prvých 7-10 dní používaj Driclor 1 krát denne, a to večer. Použitie si naplánuj ako poslednú činnosť pred spaním. Behom dňa už Driclor nepoužívaj. Ihneď ako sa potenie zníži na tvoju požadovanú úroveň /za 7-10 dní), môžeš použitie prípravku znížiť na 2-3 krát za týždeň či menej.Pred použitím Dricloru sa presveč, či je pokožka na miestach kam ho použiješ úplne suchá.
Nasledujúci deň ráno umy a osuš ošetrené miesta. DRICLOR počas dňa znovu nepoužívaj!!....A nedávaj ho na podráždenú alebo čerstvo oholenú pokožku vieš,napr. pod pazúšim :))...Verím že ti to pomôže.