Driclor

Lulenka

ahojte chcela by som sa opytat ze ci sa to ked si to vecer dam a rano oplachnem ci to treba umyt vodou alebo aj mydlom??? a este ze sy si mozem dat rano po umyti na to deodorant alebo antiperspirant???
Dakujem za odpoved

kvietok5

tiez pouzivam driclor a tie prve dni to palilo a svrbelo ale to mozno preto ze som si toho dala vela....je to dost silne takze staci ked si date minimum a palenie by nemalo byt take intenzivne (skoro ziadne) ale ucinok bol rovnaky na druhy den ziadny pot :)

sochona

Velmi som sa potila a ziadne "zazracne" antiperspiranty ani nedodoranty nepomahali.
Tie prve noci s Driclorom sice boli neznesitelne (velmi palil a svrbel) no ucinok sa dostavil okamzite. Nepotim sa vobec.
Pouzivam ho uz 2 roky. Na noc si ho davam raz za dva tyzdne a vobec ho necitim.
Tie prve noci su tazke no stoji to za to!
:)).

zuzic

mne sa najlepsie osvedcil adidas, bud tuhy modry alebo sprej oranzovy.
ale na kazdeho je dobry ony treba najst ten pravy

zuzic

symonydes nedala si si ho moc vela? ono staci dat si na ruku a prejst, lebo normalne gulickou ta to moze spalit ak mas citlivejsiu pokozku. urcite si daj pauzu no neviem ci by som ho este pouzivala nadalej...

Well

symonydes-
6. DRICLOR je horľavina. Zabráňte kontaktu s otvoreným ohňom.
7. Zabráňte priamemu kontaktu s povrchom ušľachtilých kovov.
8. Zabráňte priamemu kontaktu s oblečením.
5. Driclor môže spôsobiť prechodné podráždenie alebo začervenanie kože. Pred prvým použitím vyskúšajte na malom kúsku pokožky ruky alebo v lakťovej jamke Vašu reakciu na prípravok. Prípadné nežiaduce účinky prípravku treba ohlásiť príslušnému orgánu na ochranu zdravia.
www.regimed.sk