Driclor

jaja87

tiez nie som marketingova osoba... mozno kazdemu to nemusi zaberat,ale mne to pomohlo.. moze byt ,ze tym co sa extremne moc potia to nepomala, ja som nepotila velmi a ucinok som zbadala hned..

talentmania

ja som s nim absolutne spokojna a nie som ziadna marketingova osoba kupila som si ho mam ho asi uz 4 masiace a som uplne spokojna ja patrim k tym kt.vobec nepocituju ziadne svrbenie ziadne palenie len uplne suche podpazusie pouzivam ho teraz uz len 2x do mesiaca:O)

User_37597

ja som tiez nazoru ze funguje.
sama som ho pouzivala asi 12 dni ale potom som jednoducho musela prestat.mala som z neho doslova ako keby popaleniny.svrbelo,stipalo,proste strane nieco..teraz mi stoji na policke..hm...

Miciii

Ahojte, pred dvoma dňami som si kúpila driclor, lebo už som bola zúfala,vyskúšala som niekoľko prípravkov proti poteniu, ale driclor je z nich najlepší. Mala som okamžitý účinok. Na druhý deň som sa už vôbec nepotila.. Vrelo odporúčam každému, kto má problémy s potením. Je to úžasná vec :) Síce trošku svrbí v podpazuší ale dá sa to vydržať ale výsledok je super.. :)

P.S. a to ho požívam len druhý deň a už sa nepotím :)

kdlafda

No ja som si ho kúpil po tom čo som sa v diskusiách dočítal o jeho \\\"zázračných\\\" účinkoch a zajtra to bude 10 dní čo ho používam a nepriniesol žiaden efekt. Stále sa potím ako predtým, vôbec žiaden efekt... Tak neviem či sú tu ľudia platený za názory spoločnosťou alebo čo.. neviem či to vôbec niekomu pomáha, nikoho takého ani nepoznám...

mimi111

a neskusali ste si tym niekto potierat nahodou aj nieco ine, napr. dlane? lebo aj tie sa mi strasne potia a uz som mala vselijake vodicky od koznej a z lekarne a vsetko bolo uplne nanic

mimi111

ahojte, tiez ba som rada vyskusala driclor kedze sa strasne potim a to ci je zima ci teplo. a chcem sa vas opytat jednu vec - pisete ze sa to ma vecer naniest po sprchovani na uplne suchu pokozku. no ale moj problem je, ze ja sa potim tak, ze nemam suchu pokozku nikdy:(( cize mozem si to dat aj tak? a nebude ma to potom velmi stipat? ale uz som z tych mokrych flakov zufala a ked viaceri pisete ako to super pomaha chcela by som to vyskusat aj ja