Driclor

Janka222

mne driclor pomohol uz za 3 dni.ale kedze ma veeeelmi palil a mala som podrazdene podpazusie totalne cervene.prestala som.po case, som sa k nemu vratila a na prvy krat ma to nepalilo vobec a na druhy a treti zas.a strasne.tak som s tym prestala.mrzi ma to,lebo teraz sa potim, ale ked sa inak neda :( strasne to bolelo.

Majujuska: mala by si to pouzivat najskor kazdy den....potom kazdy druhy a pomaly to obmedzovat. po case by ti malo stacit myslim raz do mesiaca alebo ako

Majujuska

Je to pecka! používam to len 5 dni, ale hneď vidím výsledok. Keď som si dala tričko, hneď som mala mapy v podpazuší :( Hrozný pocit, veď určite viete o čom hovorím... A teraz nič -suché bez fľakov :D Super! Negatívum je, že to štípe a neskutočne páli :( no aj tak mi stojí za to, používať Driclor ďalej. Neviem síce ako dlho to ešte vydržím. Dúfam, že to pálenie je len na začiatku a neskôr to prestane... chcela by som sa opýtať, čo sa stane, ak ho vysadím? To ho musím používať už celý život? Ďakujem.

blajka

este ze ten driclor mame :DDDDDD
len keby tak nepalil
ale hlavne ze pomaha :D
este otazka.....kedze mi sposobil skoro ako popalene...a netusim ci potom to mozem znova pouzit ked to zmizneeee.... neviete mi poradit? :O) ale krasne to mizne...ale mohlo by aj rychlejsie heh :D

blajka

Petra125 ti celkom dobre radi mimi111 ...ved na driclore pise ze ho mozes pouzivat aj inde nie? tak ved skus, za to nic nedas:) ...a verim ze je to neprijemne :/ sice mne sa ruky nepotia len ked som nervozna a tak..u mna je to len to podpazusie :/ ale to mi uz narobilo vela problemov a smutnych chvil :/ takze viem si to predstavit. no tiez mam priatela uz dlhsi cas, hrozne ma to stvalo, hanbila som sa normalne byt pri nom. no bol mi oporou. hoci ..rada pocuvam jeho reci ked sa mi snazi zlepsit naladu...no mokre flaky su predsa len morke flaky :/ a inak baby ...vsimli ste si, ze najmä dievcata maju taketo problemi? ako nehovorim aj chalani..ale viac je nas....je to na nic poviem vam :/ a hrozne ma to svte :/ :/ :/ :/

Petra125

ahoj mimi.mne sa ruky tiez potia.poslednu dobu menej,ale aj tak.to ze ti niekedy az kvapka pot, som mala aj ja.ale len ked som bola vo velkom strese v skole...pri pisomke,pri odpovedi alebo takk.to som odovzdala vzdy zvlneny papier koli tomu.A k vztahom....momentalne mam dost vazny vztah.sme spolu takmer 2 roky a priatelovi moje mokre ruky nevadia.to skor ja z toho robim dramu a stale sa na to stazujem.a on ma rad drzi za ruku :-) mozno sa ty potis este viac ako ja, lebo ja to uz take hrozne nemam.ale predsa je to neprijemne.ja som skusala nejaky krem na ruky, ktors i ani kus nepomohol (mozno aj koli tomu ze som bola neporiadna a zabudala som na to,cize som si ruky pravidelne nenatierala) potom s driclorom to bolo to iste.no nedavno som o5 skusila driclor na podpazusie aj na ruky.v podpazusi sa tiez dost potim stale na triku flak, no nezapacha to.len je to mokre a hnusne.na toto mi driclor pomohol do 3 dni no na ruky ho buddem asi musiet pouzivat dlhsie lebo to mi ani kus nepomohlo.skus tento driclor pouzivat dlhsie.vydrz to a verim,ze ti pomoze :) drzim palce

mimi111

blajka - radila som sa u koznej aj kozmeticky dokonca u jednej "liecitelky" ale ako vidis nikam to neviedlo

j.v. - nie nesmrdim kedze sa sprchujem aspon dvakrat denne a pouzivam kopec antiperspirantov niekedy mam pocit ze az prilis voniam lebo to s tymi antiperspirantmi prehanam aj ked nepomahaju:D a najvacsi problem mam s rukami takze to so zapachom vobec nesuvisi. nechcem tu riesit tie vztahy kedze tato tema je o niecom inom to som len tak spomenula ze ako mi to az komplikuje zivot. napr moj byvaly s ktorym som bola len kratko mi povedal ze si nevie predstavit ze ma nemoze chytit za ruku a ja ho nemozem ani pohladit lebo mam mokre ruky alebo sa ma niekde dotkol a ja som bola vlhka tak mu to proste vadilo. vraj si proste nedokazal predstavit taky vztah. a tie mokre ruky vadili kazdemu bohuzial:/ mne totiz niekedy z nich az kvapka pot, je to velmi trapne

j.v.

mimi111
Ty ked pises ze si nemala kvoli tomu vazny vztah, to aj smrdis?...nechcem sa ta dotknut ale tiez som sa potila ako blazon ale nikomu to nevadilo, kedze ma nebolo citit, ale potom mi niekto poradil driclor a pouzivam ho uz niekolko rokov a potenie preslo.Ale ked som o driclore nevedela, vzdy som vyberala odevy z materialov ktore dobre sali pot a zaroven nepachli, cize vacsinou bavlna vlna a tak, ziadna umelina a casta sprcha :D

blajka

mary-anne jj to ano stipalo to trosku zo zaciatku ked som si to davala....aj svrbelo heh....ale tak ako si napisala :) za to nepotenie sa to stalo:) bola som nadsena ako to pomahalo :) hned uz na druhy den :) kvalitka :) ziadne flkay od pou nic :) ....no teraz ma trapia ten velky stipajuci flak pod jednou aj druhou rukou :( ach :(
a bojim sa, ak mi to prejde, to znovu pouzit :( ale ja uz nechcem chodit s flakmi :( pekne som si na to hned zvykla skoda ze to dopadlo tak, ako to dopadlo :(
hmm a MIMI 111 ...tak ak ti uz ani toto nepomohlo ..:/ neviem skus ist ku kozmeticke ci na kozne a poradit sa.. alebo je tu moznost ze si das pichnut botulotoxinove injekcie (nie som si ista ci som to dobre napisala heh) hmmm toto by ti uz malo pomoct..