Driclor

mimi111

neviete prosim niekto poradit co by som este mohla vyskusat? lebo uz som vyskusala aj kopec vodiciek a masticiek od lekarov a nic. aj som brala vselijake vitaminy, lieky, pila caje a tiez nic. neviete niekto poradit?:( kvoli tomu som ani nemala ziaden vazny vztah, neviem si to predstavit ze by to nejakemu chalanovi nevadilo, lebo zatial to vadilo kazdemu, aj ked chapem to, je to pre druheho velmi neprijemne:(

mimi111

silviklh hej aj salviu som pila hadam aj rok vkuse ale tiez zbytocne. ja uz neviem co by som mala vyskusat driclor bol moja posledna nadej a aj to dopadlo zle:( vkuse mokre flaky na trickach, ruky mokre a cokolvek do nich chytim je hned premocene, naboso chodit nemozem aj keby v lete boli extremne horucavy lebo sa mi od potu smykaju nohy a neda sa mi potom vobec chodit. potim sa aj na tvari, chrbte, bruchu atd. je to hrozne, uz sa s tym trapim vyse desat rokov aj som obehala kopec doktorov ale bud ich to ani nezaujimalo alebo mi pomoct nevedeli:(

talentmania

Ja si to davam tak raz dva krat do mesiaca a uz mi to staci a nic ma nestipe zatial ani nestipalo asi kvôli tomu ze si ho davas kazdy den to nieje dobre to je uz vela.Nemam ani ziadne flaky vystipane nic uplne suche podpazusie teda aspon zatial tak budem dufat:O))

mary-anne

blajka, asi si si toho dala vela, vtedy to zvykne štípať ..
mňa to tiež niekedy zvykne,flaky som zatial nemala .. ale vždy to vydržím, za to nepotenie sa mi to stojí :D ...

blajka

mne driclor velmi pomahal.an som tomu nechcela uverit. ale viaceri pisete ze ste ho potom nepouzivali kazdy den. ja ked som den vynechala, potenie sa vratilo. a navyse sa mi spravili take cervene pod rukami. strasne to stipe.ako keby to bolo popalene. cize uz to nepouzivam.len neviem, ak to konecne prejde :/ ci to mozem zas zacat :( alebo uz radsej nie :( ale takmpotom potrebujem nieco ine :( :( ako ste na tom teraz vy s tym? :/

domcik

aj ja môžem driclor len odporučiť :-)) ani kvapka potu :) a to si ho dávam raz za 2 týždne..zo začiatku samozrejme som dávala skoro každý den..:-P dobra vecička

mimi111

:( no kupila som si predsa driclor a vysledok? ziadny :( tak potim sa mozno o 10% menej ale pri mojom poteni to aj tak nie je ziadny rozdiel. a davala som si ho dokonca dost vela nie len ze by som raz presla po pokozke a davala som si ho uz 12 dni kazdy den. neviete nahodou este o nejakej inej moznosti? lebo to potenie ma strasne ubija, strasne to komplikuje zivot a clovek vyzera ako by sa nesprchoval alebo vobec nevedel co je to antiperspirant a pritom je to uplne naopak:(

Benie

Driclor som začala používať aj ja, po pravde najskôr som neverila že to pomôže, ale pomohlo a som spokojná. Prvý krát som mala na to reakciu, ale prešlo to za pár minút teraz už nemávam. Len by som sa chcela opýtať, či máte skúsenosti s používaním Dricloru aj na dovolenke. Či morská a chlórovaná voda nebude mať na to nejaké negatívne účinky. Ďakujem :)