Driclor

kattyk

Ahojte som tu nová, takže snáď mi poradíte. Driclor som už použila, po preštudovaní všetkých dostupných materiálov, a zatiaľ zabral, aj bez svrbenia a štípania, len by som sa skúsenejších chcela opýtať, či okrem popazušia, rúk a nôh dá použiť na iné časti tela napr. krk, čelo, pod prsiami. ďakujem

Elllen

Ahoj, měla jsem úplně stejný problém jako ty. Tak jsem běžela do lékárny a zkusila Driclor 20ml cena cca. 230 Kč. Nevěřila jsem, že jsem konečně našla něco co by doopravdy pocení zabránilo. Ten pocit nošení barevných triček v letních dnech bez obav o spoceném podpaží je super! Driclor používám pravidelně a stále funguje. Akorát teď objednávám 75 ml balení na www.driclor75.cz které mě vydrží cca půl roku a navíc cena oproti lékárně je mnohem lepší.

Trdielk0

Ludia začal som použivať driclor.. funguje pod pazuchami an kvapka.. ale keď si ho dám na chrbát teda tak nad zadok tak tam to vobec nič nerobi :(

M 25

no ak si dáš toho priveľa, alebo nepočkáš po sprche minimálne hodinu, či si to dáš na oholenú pokožku, tak vtedy to štípať určite bude! takže na to daj bacha...

sprotto

Cchcela by som sa este nieco spytat.neprehanate to trochu s tym skriabanim a palenim? bojim satoho, zemato bude svrbiet tak nenormalne ako vas.. :( som na to zvedava veru.dufam ze nemam na to citlivu pokozku.. :/nic mi ine nezostava len to skusit.. pretoze sa potim uz ale od 9,10 rokov ta nejak..mam aj problemy so stitnou zlazou.. no endokrinologicka mi povedala zenato nci nie je.. vyskuslaa som aj excipial deoforte a ten nijak nezabera.. neodporucam.. som zvedava na driclor.. drzte palce :)

sprotto

Ahojte.. mam 14 rokov a strašne sa potím.. dnes si pojdem kupit ten driclor a mam nan par otazok..ked si ho nanesiete tak ho treba nechat vysusit??aa mozesa pouzivat v akom kolvek veku?za odpoved dakujem. prosim co najskor. :-)