Driclor

wayya

lenkamajova- však o to tu ide, ked si to dáš do podpazušia, prestaneš sa tam potiť, logické, takže to funguje ..
a je jasné, že sa budeš potiť na iných miestach ..

ja to používam už niekolko rokov a nikdy by som nemenila :)

sfsfd-- stačí už len deodorant, pre vônu .. antiperspirant byť už nemusí ...
ja mám aj tak najradšej driclor+ružová rexona :)

lenkamajova

NEDAVAJTE SI TO.POUZIVALA SOM TO NE POD PAZUCHAMI SOM SA SICE POTIT PRESTALA ALE CHRBAT A CHODIDLA SOM MALA STALE SPOTENE.NEOPORUCAM!!

Barbora_Bn

Ja by som to chcela skusit , ale skusim najst nieco ine este ... a vazne to chcu stiahnut z predaja koli skodlivosti ?

Barbora_Bn

Tpch - ja nehovorim , ze smrdim alebo nieco podobne , ale radsej budem hladat ine moznosti , kedze toto aj ked pomaha , tak to ma hodne negativov
M 25 - to , ze pot vychadza aj inymi miestami viem , ale predsa to upchava asi dost :-)

M 25

barbora- neznamená, že ked sa prestaneš potiť pod pazuchou, prestaneš sa potiť uplne!!! budeš sa potiť na iných miestach predsa.. pazuchy nie sú jediné mieste, kadial vychádza pot :DD ..

takže pohoda :)

Barbora_Bn

Ahojhe , pisete tu ako je to velmi ucinne , len ze to stipe .. ja mam tiez problem ako vy a chcem alebo chcela som si ho kupit... len ten princip je dost nezdravy .. hlinik a alkohol sposobia , ze sa prestanete potit , ale to znamena , ze totalne upchaju pory , co nie je zdrave. , dokonca tu bolo viac krat povedane , ze to moze sposobit rakovinu . Potom mi to pride ako hlupost , pretoze radsej sa potit ako si skazit zdravie ... nieje nieco co by pomohlo pri tomto probleme a nesposobilo viac skody ako vyhod ? :(