Driclor

Zuziii

No ja som tiez zacala pred nejakym casom pouzivat DRICLOR a hned aj prestala lebo ma to tak stipalo, ze som myslela, ze mi to urobi dieru v pazuchach. Skoro som umrela fakt. Hnusne. Ale na zaciatku mi pomahal tak ma to teaz stve a neviem co s tym.

winki

Ja som mala tiez problemy s potenim y dezodorantov som skusila...nakoniec som zakotvila pri rexone....jedina mi pomohla a sorry ale fakt by som si nedala na telo nieco co dokaze vyzrat dieru do pyzama. ale vasa vec.

winki

A baby uvedomujete si vobec, preco vlastne hliník zakázali v dezodorantoch? Rakovina prs vám asi nič nehovorí.

domca13

Tiez sa velmi potim..a vyskusala som tento driclor...najprv som si to dala vecer a rano zmyla..ale cely den som sa potila
na dalsi den som si to dala rano a vobec som sa nepotila :D a este taka vec ze ja sa sprchujem rano a dala som si ten driclor mozno pol hodinu po sprchovani a vobec ma to nestipalo ani nevsbrelo :D

rruby

Nechce sa mi tu citat vsetky prispevky, tak sa mozno budem opakovat. Driclor pouzivam uz niekolko rokov a nemozem si ho vynachvalit. Treba vsak davat velky bacha ako ho pouzivat. Hlavne sa nesmie aplikovat na cerstvo oholenu pokozku v podpazusi!Treba pockat minimalne dva dni a az potom. Dava sa na noc a rano sa oplachne podpazusie vodou a nanesie sa bud deodorant alebo nic (podla toho, co kto pouziva, resp.nepouziva). Driclor sam o sebe obsahuje latku, ktora zabranuje potenie, takze je uplne jedno ci sa deodorant potom pouzije alebo nie (ja ho pouzivam len pre vonavy pocit:-) Taktie si nenanasaj driclor ked si cerstvo osprchovana, lebo vtedy su otvorene pory a stipe to.Pockaj minimalne tri hodiny po sprche. Ked si ho aplikujes do podpazusia je dobre pockat so zapazenymi rukami kym uschne a potom si az nieco obliest.(to preto, aby sa nezotrel skor ako stihne zaschnut)

wayya

ako ti môže robiť driclor flaky na tričkách? však sa dáva len na noc .. a cez den ho vlastne ani nemáš .... skôr dezodorant ..