kedze depky neprestavajú

damaxy

som tu a som rada ze sme opet v starej zostave a pete co mas vlastne nové a co vianoce a Mikulas a tak zimna dovolenka premyslas nad niecim a ty Anitka tiez .

pete

Cau Damaxy aj Anita. Asi ste uz obe prec, tak ja vas len tak pozdravujem, lebo sa mi tak doprazdna nechce velmi pisat

anita

ahojte.
ja som tu len na minútku.
Karco: Dale Carnegie, Ako sa zbaviť starostí a začať žiť.
Už to niekto minule spomínal, tak som si ju požičala.
pete, prečítala som si maily. :))) Napíšem ti zajtra! Vymyslel si to zaujímavo: kúsok z prežitého života a pocitov a kúsok z túžob a snov. O tom umenie je! O vnútornom živote umelca.

damaxy

ahojte konecne som sa dostala k PC lebo v piatok tu je velmi obsadene kazdy z rodiny chce na chvilu a obvykla je to chvilisko

pete

Ahoj via, spokojnost a zmysel zivota. Hmmm co je to, alebo co to moze byt? U kazdeho nieco ine? Asi ano, ale aj tak je to velmi diskutabilna tema. Co ak si najdes zmysel zivota v niecom, co sa ti casom zruti a bude po zmysle?Hmm? Co bude potom? Taketo otazky ma zaujimaju.

via

pete takze mam to za 24 bodov,takze depka sa mi urcite lepsi.len neviem co s mojou PP,ta mi robi väcsie starosti.tam na to treba dlhsi cas,a najst spokojnost a zmysel zivota..myslim tak.

via

ahojky pete,v teste pred dvoma tyzdnami sa mi podarilo dosiahnut len 23 bodov,bohuzial potom mi to zase stuplo,ale aj tak ma to velmi potesilo,casom aj ty budes klesat.co sa tyka tych moznosti v teste,mne sa tiez niekedy nehodi ziadna moznost,a taka ako to citim tam nie je.ale v knizke je napisane,oznacit tu ktora sa ti najviac priblizuje.v ktorych otazkach mas problemy?ja sa neviem nikdy rozhodnut pri otazke c.5 pri ostatnych otazkach celkom v pohode.urobim si test a napisem.skoda ze som siho neurobila pred par dnami to mi bolo super.vcera sa mi trochu zase pohorsilo.

pete

Caute, konecne pisem. Tak ako sa mi mate? Damaxy, Via, Anitka...Via, co tvoje bodiky??? Ja som si ten test odvtedy nerobil, chystam sa na to uz neviem kolko, ale stale nic. Stale nieco ine mam na robote. No na tie otazky je tazko odpovedat, nemyslis? Lebo len na niektore mam jasnu odpoved, ale na tie ine sa veeelmi tazko odpoveda, lebo vlastne tu odpoved len tak tipujes. Alebo si predstavujes ako by si v danej situacii reagovala, lenze to uz nie je podla mna to prave orechove. No a ty mas teda jasno, ked odpovedas? Lebo ja casto nemam uplne jasno. Tazko mi je vyberat tu spravnu odpoved.