kedze depky neprestavajú

damaxy

Anitka tak si nechaj písanie na vianocny čas,vtedy je vsade taky pokoj a pohoda a vôna ,ktorá je len raz do roka,hoci ja ked citim vonu pomaranca alebo mandariniek hned mam vianoce na ume

anita

alti, presne tak je to. Dúfam veľmi, že všetci z depiek ktorí písali, sa cítia lepšie.
Ešte dospávam cestu domov, takže prajem všetkým krásny večer...a dobrú noc.

Alternativa

Ten cas sa nam vsetkym nejako rychlo rozbehol :o). Ale vies, Anitka, to je dobre. Clovek nema cas premyslat o chorobach a hlavne lutovat sa.

Alternativa

Ake je fajn, zase stretnut starych znamych :o). Tesim sa, ze sa predsa len najdeme. ved dobreho slova nikdy a pre nikoho nie je dost.
Ozaj, Anitka, co Tvoje pisanie?

bublifuk

ja som tu dnes na tomto fore prvy krat ale velmi sa mi tu paci teda moja maminka ma tiez depky a zda sa je jej to tu odporucim aby sa necitila sama s tymto problemom. drzte sa.

damaxy

treba toto vytahovat tuto temu lebo som aj nepripspievala a je tam na starej teme ine osadenstvo a k tomu neviem nejako prispiet a zdalo sa mi za sme sa vytratili takze som to takto poriesila lebo myslim ze nam dobre robilo sa stretnut a debatit

damaxy

ja si pisem s niektorými aj cez Icq a tak chodim si na prechadzky so psikom a je mi dlho tieto vecery.Chyba mi den ale ako hovorim o mesiac sa zacne predlzovat

anita

damaxy,
si zlatá. Ja sa mám dobre, ale neviem ako pete :((
Pete, aspoň napíš jednou vetou, že si Ok, prosííím.
A čo ty, damaxy?