kedze depky neprestavajú

bloony

Ahojte, prave som sa zaregistrovala, mam hroznu depku..priatel odisiel do zahranicia na poslednu chvilu, neviem ako dlho tam bude..je mi velni smutno...pokazil mi narodeniny este k tomu

damaxy

alternativka este ja nepeciem ale spolu s uzkostou na fore uz predebatovavame sviatky takze dievcata poslu nove recepty a poskusam.Ale posepkam ti moc sa nechystam.Len nejaké rezy a to podla toho ako sa budu minat a najradsej vzdy cerstvé

damaxy

pre tomasa,ja tiez nerada chodim k zubarom,ale raz za cas aj to treba.Ja ked idem si vezmem xanax aby som nemala uzkost a kedze zub sa trha s injekciou budes to mat bez bolesti.Prezili sme to vsetci a dobry zubar to ma za okamih.Bud rad ze je to uz zajtra lebo uz len par hodin a potom budes mat opat pokoj.Daj vediet ako si pochodil a slubujem ze budem na teba mysliet.Takze aj toto prejde a potom pride radost ze to mas za sebou.

Alternativa

Ahojte,
aj ja mam so spankom problemy, je prilis kratky, ale spim ako drevo :o)). Ozaj, kto uz nieco zacal piect? Ja este dnes planujem vyskocit na okna, lebo tma je vzdy, ked pridem domov, cize nenavyberam :o)

tomas81

cau damaxy,ako sa mame?
ja mam taky problem,ze zajtra musim ist k zubarovy vytrhnut zub a strasne sa bojim.No a este aj ta pp my nedava vela potpory

iriska

ahojojte!damaxy,ako sa mas?zda sa mi,ze ty jedina tu chybas najcastejsie zo vsetkych.
via, ako sa drzis ty? bodiky sa znizuju,paci sa mi to!

anita

Občas ani ja neviem zhodnotiť, ako sa cítim. A niekedy necítim vôbec nič. Určite sa to zlepší, pete. Teraz máš viac času na seba, ale daj si pozor, aby si ho netrávil stále sám. Utop sa v činnosti :)))
A čo sa týka tvojho spania, tak naozaj na tom popracuj. Keď som si pozrela čas odoslania tvojho predposledného mailu...urobil si pre mňa tak veľa, až si budem vyčítať, že som ťa obrala o najlepší spánok. Ďakujeeeem!