kedze depky neprestavajú

pete

Baby, ale to je vsetko take pekne a romanticke a mile, az je to hrozne. Ved ja inak milujem vianoce a to vsetko, co tu opisujete. Ale....... Uhmmm

anita

mne sa zdá, že sa zložím už dnes! Vlastne, už je po 23 hod! Takže som sa nezložila :)))
Tiež sa teším na sneh a zimu, len na ten vietor nie! Leto je moje ročné obdobie! Ale momentálne ma láka chodiť zababušená až po krk a nosiť šály! Len ruky :((( v zime ich mávam fialové od zimy. mala som ísť na cievne a neurológiu ale nechcelo sa mi. Tú neurológiu mi treba, aspoň by som si jednou ranou dala urobiť testy na HT.
A viete na čo sa veľmi teším? Na kvety, čo mi na okno nakreslí mráz!!

pete

Ani ja nespavam najlepsie. Lebo chodim spavat velmi neskoro, ale teraz to idem napravit a idem uz spat normalne. Ja ani vlastne neviem ako sa citim, ked sa na to pytate. Aj vy mate take stavy, ze neviete ako sa mate? Neviete, co citite a ako sa citite?

damaxy

Anitka aj ja som nejako zle spala ale si poviem aj toto prejde a uz len pockam na lepsie casy.A vzdy pridu a ked sa stale takto pozeram ze ma caka len lepsie lahsie sa mi zije.A moja mama hovori vetu ked je unavena a nevyspata ze ja sa deti moji vyspim iba v hrobe.Trochu morbidne.Ale moja skusenost telo si svoje zapýta ked nie dnes pride taka noc čo sa zložíš a vyspíš.

damaxy

a jedine cez vianoce si doprajem aj trochu likeru vajecneho ale nasla som orechovy takze sa rozhodnem a to mi patri k vianociam.Kava a nejaka priatelka ked nas navstivi a k tomu ten likerik.Inokedy mi to nechuti ale cez vianoce mi to pasuje.

anita

nevideli?? nečítali! :))))
ja sa mám stále celkom dobre, hoci každý deň je iný. Niekedy je to ako na tej tvojej hojdačke, pete. Tej od +5 do -5! Ale je to počasím.
V noci som bola často hore, už dávno som tak zle nespala! A hrozné sny! A vy sa máte ako, pete, damaxy?

damaxy

tak pre mna su vianoce takou oazou pokoja a darceky a kolace nelamem si hlavu .Prijmam vianocne sviatky ako to ze budeme spolu vsetci a bude nam dobre a uzijeme sa navzajom Bude to obdobie bez zhonu a ja si to tak zariadim aby mi bolo dobre.Dufam,ze akurat nasnezi a vsetko bude ako v rozpravke,nastastie byvam v takom kutiku,kde ani velmi neodhrnaju sneh a ak primrzne bude aj pohlad z okna na biely cisty sneh.Centrum mesta je daleko takze ta spina a zasolena cesta je od nas daleko.Mozno aj voda primrzne,no ja sa tesim.Silvester nemam rada to je uz akoby koniec toho pokoja a vsetko sa vracia do normalu a zovsednie.takze asi tak sa na to pozeram teraz.A musim si nejake puzzle kupit lebo to zvyknem za ten cas si skladat.Mam ich rozlozene na stole a vzdy niekto pride sadne a par prilozi.Je to pekny pohlad a potom sa zlepia a niekde odlozia

anita

nad dovolenkou, nad tou premýšľam. Hoci, ja mám dovolenku zatiaľ stále :)) alebo žeby :((
Teším sa veľmi,lebo bude moja naj kamarátka na návšteve,a plánujeme pár akcií po Slovensku :))

pete

Damaxy, ani sa nepytaj. Ja sa vobec netesim na vianoce ani na mikulasa. A dovolenka tiez asi nebude. Ty damaxy sa urcite niekam chystas, ze? Aj sa tesis na vianoce.