kedze depky neprestavajú

pete

Iriska, ty nas tu nejako rozosmievas :) Ja som robil jednu spacial polievku a druhe normal, ryza, kuracie rezne vysmaz. a kapustovy salat. Nedopadlo to najhorsie, to mi mozte verit. Co sa stalo, ked som tu nebol??? Aj som skusal ist, ale nedala sa otvorit tato stranka, aj vam????

iriska

ahojte. ja som mala dnes striehnut na bôcik,ale aj ten mi v rure prihorel :(((
nic nove pod slnkom,mne sa pripali vsetko,preto radsej nevyprazam a nepeciem :)))
uz ma pozna v tomto cela rodina. ja prihorim aj to,co nie je na varenie...napr.bratovu umelu misku na potraviny, alebo umele vedierko,kde bolo ovocie na marmeladu...ci vstetky hrnce a kryty na platnicky :)))
no,kazdy mame nejaku chybu. este ze som nepodpalila chalupu, hoci u kamaratky sa valil poriadny dym z okna...a to ma nechali samu len na pol hodinku :(((

damaxy

pete ahoj ja si neviem predstavit den bez varenia a niekedy mi to lezie az krkom .Takze si pomaham aj navarením veščieho množstva a zmarzením najme vyvary.Ja polievky neoblubujem velmi ale nasa starka musi mat.A mali sme ryzu mesko ako v nedelu a kapustu.Zemiaky nemam uskladnené takze teraz im robim cestoviny a ryzu.Uz prestali aj hundrat.No a este asi zbodnem nejaký puding.Dúfam,že už dali kuchynu do poriadku,aby som mohla zasaa nieco tvorit.

pete

Fiiiiha, damaxy mila, to si krasnu temu spravila, dakujem. Ja som prave dovaril obed, trosku neskoro, ale predsa. Idem teraz obedovat a potom si mozme pokecat. Co si mala na obed ty? Varila si ty???

giv

no,nezda sa mi,ze pridu.aj na depkach uz po nich ani chyru.asi uz nepotrebuju rozpravat :(
mne uz je lepsie.a pocasie ma najviac tesi,hoci to znamena vacsie svetove prirodne katastrofy.mam rada teplo!

damaxy

jediné čo mi vadí je,že je taký krátky den a tak prechádzky sa musia stihnút skôr.Ale na druhej strane sa blížia vianoce a vtedy si konečne v takej domacej pohode oddýchneme.