s orbitrekom do plaviek

Príspevok v téme: s orbitrekom do plaviek
majolenkkka

táto téma je pre všetky ženy/dievčatá/slečny, ktoré pouzívajú toto zariadenie, tak hneď na úvod píšem, aby ste sem neprispievali tie, kt. nemáte žiadne skúsenosti, alebo máte nejake debilné poznámky. ďakujem.

leto sa pomaly blíži, a ja soms a rozhodla zakúpiť si orbitrek. bola by som rada aby ste sem písali svoje úspechy, koľko sa vám podarilo schudnúť ( najmä v cm), koľko chcete schudnúť, ako dlho cvičíte, akú vzdialenosť pri tom prejdete pri tom jednom cvčiení, nejake vaše tipy a triky. ja mám 19 rokov, nosím veľkosť 42, niekedy nohavice 44. tento rok maturujem, a na matury ( polka mája) som si kúpila naschvál menší kostímček, aby som mala motiváciu chudnúť. treba mi dať dole tak cca 3 cm z bokov a 2 cm zo stehien, samozrejme by som bola rada ak by toho šlo dole viac. priebežne vám budem písať akos a mi darí, a bola by som rada ak by ste sa do tejto témy zapojili aj vy. ďakujem :)

bara017

hlasim sa:)) zijem! Nejak sme sa dlho nikto neozvali..hlavne majolenka nech sa ozve ako pokracuje..
Ja pokracujem stale s tym behanim vonku 30minut kazdy druhy den.. mam potom taky dobry pocit ale davam si potom aj na uvolnenie orbitrek 15min.. myslim ze celkom fajn kombinacia:) dufam ze coskoro sa objavia aj vysledky.. ale citim sa tak pevnejsie:D

meForMe

bara nie to skor potrebujem ten vikend dospat..neuveritelne ale ste to citim:)dnes som hrala len basketbal a na orbitreku zas nebola..ale bola som v praci a nohy ma bolia a najblizsie dva mesiace to ani lepsie nebude..achjo..

s tymi plavkami skusenost nemam..

bara017

meForMe: a coze oneskorena jarna unava??

ema123: mna tiez kolena nebolia, ale moja mama ma problemy s kolenami a ju bolia, ale tak ju bolia uz skoro pri vsetkom:(

Baby nemate nahodou skusenost s objednavanim plaviek z otta???

meForMe

ahojte..no ja som na orbitreku necvicila ani nepamatam..tak minuly tyzden niekedy..este sa spamatavam z toho vikendu :) teda skor moje svaly :) a pravdupovediac ani sa mi moc nechce som stale nejaka unavena..
a z orbitreku ma kolena nebolia..:)

majolenkkka

noooo ahojte... :) bola som dost dlho mimo pc, mala som v pondelok skusky z autoskoly ( spravila som) takze od soboty som mala take krce ze som nic nejdela a som schudla viac ako za tyzden na orbitreku :D zajtra idem na tu operaciu toto zuba, tak mi drzte palce, cvicit som necvicila nebol cas :( no snad to dam cez vikend do poriadku :)

bara017

halooo:) nejak nam tu upada tema.. ste sa dlho nikto neozvali, ako pokracujete?? Cvicite poctivo?:) Ja som bola teraz tri dni po sebe behat aj vonku, no konecne zase viem po dlhsej dobe co je to svalovica, dneska asi dam pauzu a dam len orbitrek:) mam teraz dost casu, lebo skusky za mnou a uz len jedna..

bara017

no tanec je skvela vec a hlavne ked tancujes niekde na party alebo teda festivale ani nevies ako pritom spalujes a este sa aj bavis.. mat taky pohyb kazdy den:DD to by bol zivot.. ja som bola vcera behat vonku 20minut vkuse som zvladla celkom v pohode a riadne som citila aj ruky, nohy ani tak nie:) tie uz mam asi vytrenovane z orbitreku.. aj dnes pojdem aj ked dost fuka ale tak aspon mam o zataz viac:) nemam teraz tolko casu na cvicenie a beh je podla mna efektivnejsi ako 20min na orbitreku alebo nejake posilovanie, nie? Joooj uz aby sa oteplilo a nech otvoria kupaliska, budem chodit plavat..

meForMe

Ahojte:) no ja som sa dnes vratila z vikendu..bola som na jednom festivale a mam neskutocnu svalovicu z tanca,a okrem toho nemozem poriadne hybat krkom a boli ma prava noha :)ale stalo to za to :)no na orbitrek sa asi tak skoro nepostavim .. a vy ste ako vikendovali? :)