s orbitrekom do plaviek

Príspevok v téme: s orbitrekom do plaviek
majolenkkka

táto téma je pre všetky ženy/dievčatá/slečny, ktoré pouzívajú toto zariadenie, tak hneď na úvod píšem, aby ste sem neprispievali tie, kt. nemáte žiadne skúsenosti, alebo máte nejake debilné poznámky. ďakujem.

leto sa pomaly blíži, a ja soms a rozhodla zakúpiť si orbitrek. bola by som rada aby ste sem písali svoje úspechy, koľko sa vám podarilo schudnúť ( najmä v cm), koľko chcete schudnúť, ako dlho cvičíte, akú vzdialenosť pri tom prejdete pri tom jednom cvčiení, nejake vaše tipy a triky. ja mám 19 rokov, nosím veľkosť 42, niekedy nohavice 44. tento rok maturujem, a na matury ( polka mája) som si kúpila naschvál menší kostímček, aby som mala motiváciu chudnúť. treba mi dať dole tak cca 3 cm z bokov a 2 cm zo stehien, samozrejme by som bola rada ak by toho šlo dole viac. priebežne vám budem písať akos a mi darí, a bola by som rada ak by ste sa do tejto témy zapojili aj vy. ďakujem :)

bara017

snaz sa co najskor prejst na to 40-minutove cvicenie kludne aj s 5 minutovou pauzou, ale bude to efektivnejsie raz za den ako 3x za den:)
neboj nohy ti nezhrubnu len sa pekne vyformuju aj ked budes mat pocit ze su hrubsie tak si to nepripustaj to je len klam:) ja som tiez zacala stresovat ale ostatni hovorili ze mam tensie nohy ako som mala.. vies my sa na seba pozerame velmi kriticky niekedy:DDD

majolenkkka

no tak ja pocitam s tym ze zhodim z celeho tela, len dufam ze mi pri tom nezhrubnu nohy este viac :( ja cvicim kazdy den 3x po 15 minut. rano ked vstanem, poobede, a vecer. dlhsie na tom zatial nevydrzim, ale tak dufam ze pomaly si na to zvyknem a budem cvicit len poobede tak tu pol hodinku az 40 minut vkuse. :) ku tomu este obcas chodim plavat, alebo zahrat si tenis, alebo na korcule, ale to vazne len tak sem tam, ked mam cas, tak snad to pojde dole :)

bara017

jasne, ze sa da.. je to kardio cvicenie cize spalujes tuk rovnomerne z celeho tela, len svalstvo na nohach a zadku sa formuje pritom aj:) a davaj pozor na drzanie tela, bruchu musi byt stiahnute aj zadok:)

bara017

no ja som spočiatku tiez nevydrzala dlhsie ako 15 min ani ma to nebavilo, ale vymyslela som taku vec, ze si k tomu pustim nejake video ale telku a popri tom slapem:)) je to fajn, rychlo to ubehne, zapotim sa a potom par posilovacich cvikov a je to:) no tym ze som nijako neupravila stravu tak to trvalo asi 4 mesiace, myslim ze keby som obmedzila sladke a zmensila porcie tak by to islo aj za dva mesiace pravidelneho cvicenia:)

elen666

vauu....gratulujemm....ja ho mam doma asi 3,5 roka.......a cvicila som na nóm celkovo asi 15 X............sa cudujete co tak malo.....ale nejako sa mi nechce zacat..a ked zacnem tak aj skoro skoncimm!!!!!!! ja viem potrebujem schudnut......ale nejako to nejde..............ako zacat??

bara017

dobra motivacia len treba naozaj schudnut:)) ja mam orbitrek uz asi pol roka a cvicim na nom pravidelne 6x do tyzdna 30 minut, ale k tomu si este davam posilovacky, neviem ci by som inak schudla a vytvarovala postavu.. ale nosila som rifle velkosti 32 a teraz mam 28 tak som celkom spokojna:) v podstate zo 40 velkosti som presla nohavice na 36, plecia a prsia sami zatial nepodarilo zmensit tak som 38:-/
ale je to super vec:)) stoji to za kúpu a vyuzivanie:D