s orbitrekom do plaviek

Príspevok v téme: s orbitrekom do plaviek
majolenkkka

táto téma je pre všetky ženy/dievčatá/slečny, ktoré pouzívajú toto zariadenie, tak hneď na úvod píšem, aby ste sem neprispievali tie, kt. nemáte žiadne skúsenosti, alebo máte nejake debilné poznámky. ďakujem.

leto sa pomaly blíži, a ja soms a rozhodla zakúpiť si orbitrek. bola by som rada aby ste sem písali svoje úspechy, koľko sa vám podarilo schudnúť ( najmä v cm), koľko chcete schudnúť, ako dlho cvičíte, akú vzdialenosť pri tom prejdete pri tom jednom cvčiení, nejake vaše tipy a triky. ja mám 19 rokov, nosím veľkosť 42, niekedy nohavice 44. tento rok maturujem, a na matury ( polka mája) som si kúpila naschvál menší kostímček, aby som mala motiváciu chudnúť. treba mi dať dole tak cca 3 cm z bokov a 2 cm zo stehien, samozrejme by som bola rada ak by toho šlo dole viac. priebežne vám budem písať akos a mi darí, a bola by som rada ak by ste sa do tejto témy zapojili aj vy. ďakujem :)

ulala

ahojte dievcence... ja by som sa ku vam rada pridala... mam orbitrek uz par mesiacov... a mozem ozaj povedat,ze je super:-)))... . Chcela by som sa Vas spytat, ze ako vlastne tocite s nohami... dopredu alebo dozadu... a ktore je vlastne spraVNEJSIE,lepsie.. :)DAKUJEM VAM KRASNE:-P

bara017

jooj no to je fakt blbe, tiez prajem skore uzdravenie.. Pamatam sa ze ked som mala tuto zimu chripku tak mi straaasne vadilo ze nemozem cvicit, som mala taku zlu naladu kvoli tomu..:-/ ale tak ty mozes aspon brucho, ruky, chrbat precvicit..
No inak prisla som na nejake tie cviky poslem linky: tu v tom prvom su cviky na vnutorne stehno az za tymi na brucho tak si to pozrite cele www.youtube.com
ale treba si dat podla mna viac opakovani tu je dost malo:)
woman.sk
fuu dnes asi necvicim, asi nebudem stihat, ale nastastie vecer idem tancovat tak to hadam dozeniem:) heh prajem vela síl s orbitrekom:)

majolenkkka

nooo, ja si asi dlhsiu dobu nezacvicim :( bola som sa dnes korculovat, a som si nevsimla jednu mensiu jamu, tak som do nej vhupla, a sa mi podvrtol clenok :( doktor vravel ze to nie je az take strasne, ale urcite tyzden dva by som ziadne behanie, ani nic podobne robit nemala :( tak som si dala aspon posilovacky dnes. ach jaj :(

meForMe

tak co bara?vymyslela si nieco pre tie vnutorne svaly?ja som prave docvicila polhodku na orbitreku,8kilakov som dala tak som spokojna:)ale este stale mam svalovicu zo stredy co sme boli behat:(to som este asi nikdy taku nemala..

meForMe

noo som ako tak ok..ale o zadok aj brucho by som si chcela spevnit a mozno este aj trochu zmensit..ono sa to nezda pri tych mierach,ale stalo to nieje ono.. tak drzim palce:)pa

bara017

No ja akurat idem začať makať pre dnešok:) len este neviem aky serial si zapnem k šlapaniu:DD ale musi to byt nieco dobre lebo dnes chcem dat aspon 10km:)) a potom vymyslim nejake cviky na tie vnutorne stehna..
inak meForMe ako tak pozeram tie tvoje miery a vahu pri tej vyske ved to si tak akurat nie? Ci chces len vyformovat postavu s orbitrekom?

meForMe

Ahojte..tak som prisla pozriet ako pokracujete..lebo ja ten orbitrek flakam..uz od nedele som necvicila-v nedelu naposledy..ale zase v stredu sme boli behat na hradzi z telesnej..nie vela,necely kilometer,ale na cas,no mam z toho brutalnu svalovicu..a dnes sme hrali hodinu futbal,takze az tak bez pohybu niesom..ale aj tak,na orbitrek by som nemala zanevierat:)
a vy ako?
co nove?

majolenkkka

no ja som vcera za orbitrekom pozrela jeden a pol dielu krok za krokom, takze to zbehlo rychlo, ano a dnes si davam pauzu, na zajtra 30 maturitnych tem zo sloviny, a vidim to ze budem tahat az do rana :(

bara017

no čo baby? Ako pokračujete? Ja som včera dala hodinu na orbitreku fuuu taky dobry pocit to bol potom:) som sa zapotila.. dnes asi tiez dam aspon polhodku:)