Parazity?

vidusa

a este mi napadlo, sa chcem dakoho opytat ci ma nejaky zmysel pri parazitoch aby sa ich telo zbavilo samo , posilnovat imunitny system, napriklad nejakymi betaglukanmi alebo inymi pripravkami na zvysenie imunity? ak ano, tak akymi najlepsie,lebo ich je vela? vdaka

vidusa

no a este sa chcem opytat nejakeho zasvateneho znalca na tieto parazitarne ochorenia ze ake vlastne moze mat clovek parazity konkretne a aj kde a ako sa ich zbavit, ze ci na to existuje jednotna liecba alebo na kazdeho jedneho parazita zvlast? su aj huby plesne a kvasinky parazity ci nie?
mne totiz povedali, kedze sa mi vyhadzuju od januara flaky a vyrazky,ze mozem mat nejakeho parazita lebo nic ine mi nenasli...?,ale ze sa to neda vysetrit vacsinou vsetko/ze to mozebyt cokolvek a kdekolvek/,takze super. a mna to teda dost otravuje!!!poradte daco univerzalne

vidusa

a to je vidiet kde tie parazity?
neviete co zabera na ine parazity, napriklad na krvne ci plucna a pecenove parazity co neuvidim v stolici?

zafira66

aj ja mam nejakeho crevneho parazity ale nie som si ista co je to...su take male biele 1cm alebo tak...je mi trapne ist s tym za lekarom..dostanem lieky aj bez receptu??a co to moze by..

mimina

Pyrvinium je pre deti, pre dospelých vermox,parazity človek dostane asi hocikde, tak to na dlho nevylieči,môj názor...Cesnak,cibula,kapusta,medvedí cesnak, horčica,dubová kôra-čaj,len to ničí asi aj dobrú črevnú mikroflóru, tak doplň laktobacyli-activia,kyslé mliečne produkty,sú aj tabletky

daisy

Mas mrle. Na infekcnom ti daju dobre lieky. Momentalne ma nenapada nazov. Nejedz sladke a potraviny z bielej muky. Jedz cesnak a kysle veci.

ajaja

Kedysi na takéto parazity existoval sirup Pyrvinium.Neviem či sa ešte vyrába a myslím, že sa dal kúpit aj bez predpisu.kús.