Parazity?

krado

HMmm no pozeram , ze najvacsi odbornik je Maros75 on presne vie co je dobre a co zle a co len reklama, asi preto bude taky zdravý, že ho lieči "overená" západná medicína. :)))

Maros75

Mozes poucovat az ked budes mat nato vzdelanie.Nikdy nic dobre z usa nevzniklo.Kopec vyrobkov prave z usa stiahli z obehu.Ti tvoji,,znami"......to je uzasna odpoved.Hras sa na vsemohuceho ,no uvedom si,ze nim nie si.

RNG

Ja na nic neutocim len tu uvadzam rozne alternativy, ktore pouzivaju s uspechom rozni znami lekari v USA, tj alternativy, ktore slovenski lekari nepoznaju, cezt vzacnym vynimkam.
A vobec, s tebou nemam o com diskutovat, lebo by si nahodou niektori citatelia mohli myslet, ze sa tu jedna o diskusiu rovnocennych .
To ale teda ani zdaleka nie si, ani vzdelanim, ani skusenostami, ani sposobmi.
Inac antipyretika v prirode su bezne latky, aj synteticky aspirin je len napodobnenina prirodneho salicinu z kore stromov zluceneho s kyselinou octovou.Dobre antipyretikum je aj chinin a hromada inych.
Ale casto horucky vobec netreba znizovat, lebo horucka je prirodzena obrana tela proti roznym nakazam. Treba len davat pozor, aby sa cloveku hlava nezahriala nad 40 stupnov celzia, ostatne telo vydrzi aj 44 stupnov celzia, co dokazuje aj napr hypertermicka metoda na liecenie rakovin,,ktoru pouzivaju v Nemecku.

To samozrejme nepisem tebe, ale pre informaciu druhych, ked tu uz taka otazka bola nahodena.
Co sa tyka preventivnych prehliadok, ja som nebol u lekara uz vyse 17 rokov, zdravotne problemy a udrzbu si riesim sam bez problemov. A nikdy som nebol na tom tak dobre z bojom s mojimi castymi nakazami hornych dychacich ciest, co mam od malicka ako teraz. Za tych poslednych 17 rokov som mal len dva dni zvysenu teplotu, inac nakazy vytlciem skor, nez sa telo zacne naplno branit proti rozmnozenym skodlivym mikrobom. Zasiahnem okamzite a tvrdo, viacerymi prostriedkami a nedam moznost zianym mikrobom sa prilis premnozit.
Pred rokmi som pravidelne niekolkokrat rozne musel brat antibiotika, antipyretika a lezat s horuckami doma. Dnes som pre chorobu este za posledne roky nevynbechal ani den, porazim ju "v behu" ako sa hovori. Zase tato informacia nie je pre teba, ale inych , aby chapali, preco sa tak drzim tych doplnkov.
A to spinave ociernovanie , ze predavam doplnky je uz trapne, kedze som pred skoro 4 rokmi zavrel moje predajne na Slovensku. To len dokazuje, ze ma nasilu chces nejak ociernit osobne a napriek tomu, ze som to uz mnohokrat napisal, tvrdohlavo to opakujes, ako keby ti to alebo do tej tvrdej tekvice nechcelo vojst, alebo si myslis, ze druhi su hlupi a nevidia o co sa ti tu jedna. Alebo novi, ktory mna ani teba este nepoznaju. Tam este mozno mas sancu ciganit a ociernovat, inde si uz trapny.

samsa

je to az taky problem akceptovat, ze tie prirodne kury mozu mat svoje limity? ved sa tu nikto nechce napchavat chemiou dlhodobo.

horsie je to s dostupnostou...inak lieky co su trebars volne predajne pre zvierata? ...chapete kam tym mierim :D :D

Maros75

RNG- vzdy tu utocis na chemicke lieky. Rad by som vedel,ci mas ty deti a cim si im znizoval napriklad vysoku teplotu a ci chodia na preventivne prehliadky a ako by tvoje deti zistili tumor.
Sam si pisal,ze mas,,takmer vsetky choroby'' a riesis to cim?
Podla mna si obycajny predajca a svojim sposobom predavas neucinne bylinky. Mas to dobre premyslene.

arman

RNG,chemicke antihelmetika su pomaly najbezpecnejsie lieky zo vsetkych chemickych lieciv.
Vsetky neziaduce ucinky su v podstate z herx. reakcie po parazitoch, ale presne to iste vyvola aj bylinny pripravok, ktory ich zlikviduje.
Tie co cistia len creva, sa prakticky ani nevstrebavaju.
Ostatne rozlozi pecen presne tymi cestami, ktorymi rozklada toxicke latky z bylin, fytotoxiny atd.
To uz paralen alebo aspirin sa mi zda vacsia chemicka zataz a nebezpecnejsi liek.

RNG

Antiparaziticke treba pouzivat v dostatocnych davkach, tj velka vacsina produktov na trhu je nedostatocna. Este aj dr Hulda Clark pre niektore tvrdohlave parazity odporucala ovela vyssie davky nez obvykle. Ale aj tie boli ovela bezpecnejsie ako chemicke lieky

parazitik

krado, nechcem byt sprosta, ale uz musim. docitala som sa o kocke (ok, je to len pribeh anonymneho cloveka na ceskom fore, ale zas preco by si to vymyslala?) ktora takmer umrela kvoli skrkavkami upchatom zaludku, chytila dake agresivne v thajsku. dotycna pouzila tento Antiparasite a vyslo jej len zopar hlist, ulava skoro ziadna. az nasadila Ivermectin, vtedy doslova vyvracala guce a guce skrkaviek, dalsie masy ju opustili v dalsie dni a mohla sa normalne najest

arman

A inak... vela ludi s parazitmi skonci nakoniec u psychiatra, bohuzial. tak to je.
Sme tu slachteni ako farma na parazity, drzani v nevedomosti, aby tiekol dobry biznis.