Parazity?

RNG

Jedna cysta v mozgu?
Z toxoplazmozy ich mozes mat tisice a nebudes citit absoluthne nuic. Dokonca tvrdia, je ked mas plno toxoplazmotickych cyst v mozgu, tieto drazdia mozok k vyssej aktivite, tj ze ti to zvysi IQ, hahaha.
Tu mas okolo toho viac, podrobne
schizophreniabulletin.oxfordjournals.org
Popularnejsie je to tu
en.wikipedia.org.

Toxoplazmoza je velmi rozsirena, ovela viac, nez ludia a lekari bezne vedia. A hlavny zdroj su najma domace macky, ktore chodia obcas von a "poluju na mysi". Tiez nedostatocne zahriate maso pri modernych rychlych upravach( nouvelle cuisine). Ale je to mozne dostat aj z nakazenych zelenin

marcelina78

Ja som skusila tej Ing. Blahovej napisat a vsetko jej podrobne popisala ake mam problemy, odpisala, ze sa jedna o malariu a filaria a dalej napisala toto...
Přečtěte si článek o malárii, myslím, že se tam v mnohém najdete. To hlavní, co pro sebe můžete udělat, je okamžitě zahájit mms. Beru tosama už třetí měsíc, jsem na 5 kapkách, podle přiloženého návodu. Dále vnímám symptomy filárií, projděte si-asi tak za 3 týdny kapání mms-protivlasovcocou kůru. Teprve naposled udělejte kůru praziquantelu a albendazolu.
Ale ja asi pojdem este na ten Diacom si to dat otestovat predsa...Som z toho prekvapena riadne,ziadne exoticke krajiny okrem Tunisu pred rokmi som nenavstivila, ale tie problemy som mavala aj predtym, aj ked slabsie..Vraj je tu tej malarie hodne aj u nas a netreba cestovat asi 50 druhov...Tak neviem neviem uz...

marcelina78

Arman zaujimavy clanok, citala som aj rozne clanky na zaklade tvojho od Ing. Blahovej, neuveritelne, kolko ludi je odoslanych na psychiatriu , pretoze im bezne vysetrenia nic nezistia, povedia, ze je to psychosomatickeho povodu tieto potiaze, smutne vsak, ze sa zo zufalstva napchavaju antidepresivami, ktore im aj tak nepomahaju, kedze problem nie je v poruche prenosu serotoninu, ale v inej pricine...A potom budu pisat, ze depresia a psychicke poruchy konkuruju alergiam vo svete.. Ta Ing. Blahova zistuje a nici tie parazity ako? Nestihla som vsetko precitat, ale myslim, ze tiez vyuziva nejaky pristroj diagnosticky, len neviem, cim tie potvory likviduje...

parazitik

arman, to koloidne je uplne super. s nim uplne v pohode zvladam moju sezonnu sennu nadchu, oci su uplne v poho, ked zacne daco stipat, si ho tam dam a mam cely den klud. a inak, ako som zistila, tak tento jul som sennu vlastne vobec nemala! akoze, z hladiska mojich alergii som mala vzdy najhorsi jul a teraz som ho uplne v pokoji presla a ani jeden alergicky liek som nemusela zobrat.
a ja nehovorim ze koloidne vyzenie cystu z oka, to nie, ale keby tam aj bola a praskne, tak by nemuselo vobec dojst k poskodeniu oka, lebo ved koloidne dezinfikuje, cize aj s tymi toxinmi by si mohlo poradit ;)

arman

parazitik, ano to koloidne striebro do oci funguje, aj ked... cystu to urcite nevyzenie. :-)
Ale je to dobre aj na ine veci, velmi dobre to z oka dostava plesne, bakterie, virusy... a niekto tam ma aj kandidu. Urcite to nieje na skodu.

Inak, to s tym okom co ta stipalo a tym hystakom, to som sa dobre pobavil, ako som to cital. :-) Lebo som si spomenul na seba, ze tiez som mal po tej vysokej davke praziku take cudne stavy v lavom oku, nieco ma tam steklilo, a dost ma bolelo oko, aj som citil tlaky... sice od hystaku to bolo daleko, ale ... veruze som mal v hlave myslienku, ze ty blb, teraz ked prijdes o oko, tak ti treba. :-) Takze viem si vrelo predstavit, ako si lezala v tme a zrazu tie pocity, hehe... viem, ze mysel zacne hned vymyslat najhorsi scenar, ci neprijde o oko. :-) Ze urcite JA som ta jedna/ten jeden z 1000 co ma cystu v oku. :-)

marcelina78

Ja som bola kedysi u jednej liecitelky, ona "vidi" nejak co sa v tom tele deje, raz mi povedala, ze mam cervy v slepom creve, odstranim ich vermoxom, potom ze mam v peceni a chcela mi poslat nejake Joalis kvapky nato, detox dr. Jonasa, tak som si ich nevzala, lebo som uzivala od nej rozne preparaty Joalis 5 mesiacov, na viacero zdravotnych problemov,ktore mi nasla, na boreliu, hypofyzu, ocista pecene, sleziny, prosti stresu, na zvysenie mentalnych funkcii , na radioaktivitu a neviem co este, najvacsi problem povedala hypofyza a hormony a nejak som do toho uz moc investovala a necitila som sa nejak lepsie, tak som to vzdala.Bola som nedavno u dr. Albertovej Luby v BA, ta ma vysetrovala nejakym pristrojom, tak sa zrejme dam na jej liecbu, mne tie antidepresiva nepomahaju skor naopak, uz beriem druhe a vysadzujem, lebo ziadne zlepsenie a tretie mam v supliku a bojim sa zacat uz vobec...

arman

JJ, s tym okom, ak je tam cysta je to risk. Mozes prijst o oko, v zavislosti, aka je cysta velka a co v nej je, ci iba larva alebo aj scolex.

Rovnako ak mas cysty v mozgu, a nevies o tom. Ako nejaku jednu dve mensie asi mozes mat, ale ked ich tam mas vela, tak vtedy to treba riesit asi nejak ... inak.
Tento problem moze znamenat aj smrt. Ale myslim si, ze vela ludi toto nebude mat, to by uz museli mat fakt ze DOST ZLE psychicke stavy z toho. Ja som to bral tak, ze kedze som psychiatrii vzdy odolal, nech som mal akekolvek silne depky, zatal som sa, ze na antidepresiva neprejdem ani keby som mal skapat, tak asi neurocysterkozu nemam. :-)

Aj v peceni je risk, tam mozu byt tiez cysty, popripade nieco moze zacpat zlcovody, a pecen dostane poriadne nafrak. Ostatne organy su celkom v pohode.

Teda, pokial tam tych cyst nieje tolko ako v tomto videu (naozaj nedoporucujem pozerat slabsim povaham. :-))
www.zvraceny.cz

To by bolo VELMI nerozumne zacat brat vysoke davky praziquantelu, a dopadlo by to asi nie prilis dobre.