Parazity?

Maros75

arman-staci ak si umyjes ruky obycajnym mydlom a ver,ze si vezmem od teba hocijake jedlo aj ked ho naberies rukami.

arman

Ok Maros, vies co... tak ja teda dam na tvoju radu... kaslem teda na to, idem zhltnut nejake vajicka, nech sa infikujem naspat... a budem sa skrabat na riti, a roznasat to vsade. Zdravotny preukaz mam, tak idem si najst robotu, kde budem pravidelne manipulovat s potravinami a vsetko budem obchytavat, cim budem roznasat infekcie na ostatnych. Ved im robim predsa dobre! Zlepsujem im imunitny system!
Ze ma to skorej nenapadlo. Maros, ty si tak erudovany, klaniam sa. Este prosim napis nieco, nech sa mozem poucit, a stat sa este mudrejsim clovekom.

Maros75

arman......je kopec knih a dokazov o tom,ze cim cistejsie sa snazis zit,tym horsie.Dokonca uz zistili,ze take mydla na sposob znicenia 99% virusov su pre cloveka skodlive.

Maros75

arman.....nedrbe ti z toho este??
Aj na riasach mas parazity.......je to sucast zivota tvorov na zemi.Ci sa chces uzatvorit do super cistej miestnosti a dychat kyslik z flias?? Imunitny system sa zvysuje prave takym sposobom,ze je v kontakte s inymi virusmi a vselicim....

arman

Dnes zo mna cely tyzden odchadzali brutalne mnozstva mrtvych parazitov, a tych cudnych blan, chuchvalcov, a vselicoho "zaujimaveho". Bolo mi aj fakt ze dost zle, asi z otravenych criev po tej pasomnici. Az dnes som mal konecne prvy krat stolicu v lepsom stave.
Tak som si tam vsimol jednu priserku v celkom dobrom stave, tak som ju vytiahol a zvacsnil na fotografii. Bola pekne v celku ale pri manipulacii sa mi ju bohuzial podarilo rozdvojit.

www.freeimagehosting.net
www.freeimagehosting.net
www.freeimagehosting.net

Tu bola este v celku, ale bohuzial fotografia sa vtedy zle zaostrila. Ale staci to na to, aby bola vidno jej dlzka, ktora bola urcite cez 10 cm.

www.freeimagehosting.net

arman

parazitik, dnes som precital zaujimavu pasaz v knizke z Malachova, v casti kde rozobera vhodnu stravu pri antiparazitalnej ociste.

"Ruzne oleje obsahujuci koncentrovane fytoncidy maji rovnez silne antiparazitarni vlastnosti. Nejlepsi jsou z tohoto hlediska oleje z horcicnych, dynovych a melounovych seminek."

Takze pozeram, ze si sa s tymi melonovymi dobre trafila, tvoja uvaha bola spravna. Pekne...

Ja som sa zas perfektne trafil s tou kyslou kapustou a s tym mojim salatom plnym korenin.

"Obycejne syrove zeli spolehlive vyhani hlisty, kysele zeli pak nici vsechny druhy parazitu usazene v organizmu"

Mal som pocit, ze strava bude hrat v uspesnosti antiparazitalnej kury velku rolu, a je to tak. Pise:

"Parazity je treba odriznout od vyzivy, pak se prestanou mnozit. Po dobu lecby nejedzte zivocisnou bilkovinovou stravu - maso, vejce, ryby ani mleko. Vylucte veskere prumyslove vyrabene pecivo a dalsi produkty obsahujici kvasnice. Pamatujte: sladkosti, krome prirodzenych jako med a cerstve stavy, jsou tabu."

(vsetko citovane str. 141-142)

Je to tak, maso a vajcia nejem vobec, a z mlieka len obcasny tvaroh, kefir. Pecivo nejem, iba obcas padne pizza, to nieje bohvie co, ale co uz ked su tie kury take dlhe. No a sladkosti sa mi dari tiez pekne vyluicit, v podstate raz-dva krat za tyzden si dam tvarohovu alebo makovu strudlu, inak ziadne sladkosti.
Myslim si, ze to, cim je naplnene crevo v case antiparazitalnych kur, bude zohravat obrovsku rolu vo vyslednom uspechu antiparazitalnej kury, takze je namieste na ten mesiac-dva si odtrhnut tieto veci. Idealne by bolo vydrzat na kyslej kapuste, jablkach, a kopci korenin cely mesiac, to by spolu s antiparazitalnymi kurami prezilo hadam nic, navyse creva aj cele telo by sa pri diete aj dobre zregenerovalo.