Parazity?

arman

parazitik - JAJ, to si nepochopla s vajcami. Ja som myslel VAJICKA PARAZITOV, ze sa idem akoze infikovat naspat tymi parazitmi, ked mi Maros tak vrelo doporucoval, ze mi sibe a nemam to riesit, ale sa s tym zmierit, ze su vsade. :-)
Normalne vajcia jest... no este ze to. Prave sa mi pokazilo 5 vajec, co som za mesiac nezuzitkoval, ja ich normalne nejem, iba ich pridavam do kolaca, receptov, atd, ale posledne dva tyzdne v tomto teple som nemal to srdce pustit pec.
Uz chapes? To bol vtip s tymi vajickami (parazitov) jasne, ze ich nebudem zrat, co som? :-D
Ale Marosovi mozem nejake poslat... poslal by som mu vajicka pasomnice, skrkavky, a pecenove motolice. A za par rokov by sem prisiel odvolat, co napisal o tom imunitnom systeme. :-)

parazitik

a z hladiska oci je nebezpecna iba pasomnica, tie ostatne nemaju az tak agresivne toxiny po skapati. no len ja teraz viem, ze mam pasomnicu a mohla sa barskde zacystovat, tak budem si kvapkat to koloidne pre istotu.

parazitik

uf, tak to neviem. ja som sa trochu po hlave do toho vrhla, nepodstupila som ziadnu bylinkovu, rovno lieky... tie oci, trochu som sa toho obavala ale neriesila. ale teraz v sobotu som si dala vyssie davky a v noci som nemohla spat bo mi bolo zle, strasne ma svrbela koza a hlavne ma boleli a stipali a rezali oci, fakt velmi, tak som skoro hysak chytila, ze co ked mi tam daco skapalo a co mam robit. som si tam nakydala studenu vodu a bolo to lepsie. som sa upokojovala, ze to len alergia mohla byt, sak ja mavam senne nadchy v lete (ale takto ma oci teda vobec nezvyknu, ale co nebolo moze byt). ale inak, dik za typ, budem si davat predtym preventivne to koloidne striebro

marcelina78

Parazitik, Arman, co teda navrhujete ako zacat? Mam dost neprijemne stavy, vykyvy, co sa tyka psychiky, tlaky v hlave, otupenost,silna vycerpanost az odpojenost od vsetkeho, chvilkami je dobre potom zasa, malokedy mam dobry den..Ako to dostat von, co ked to nie je len v creve?
Citala som niekde, ze s tymito antiparazitikami si clovek moze privodit trvalu slepotu ak je parazit v oku a pri otraveni liekmi vypusta toxiny, tam vraj najprv treba aplikovat koloidne stiebro kvapkat do oci, v pripade ze tam ten previd je, presunie sa z oka inam, tak som sa docitala...

parazitik

vajcia, pisal si marosovi, ze keby si jedol vajcia, by si sa znovu infikoval... tak to sa pytam, ze co je s tymi vajciami a ci to plati len pre surove
marcelina, tak ja som mala take podobne ako dal arman na foto, ale nie az take velke ako tu pasomnicu... a jasne ze mi nikdy nic lekari nezistili a zdrava som sa teda necitila vobec, hlavne ku koncu, asi take 3 roky dost neprijemne stavy a posledny polrok uz uplne to islo z kopca

marcelina78

Arman ved si mohol napisat aspon hlavne problemy, ktore ta zuzovali a ako si nato prisiel co ti je, lekarii ti zrejme za tie roky nic nezistili pocitam...

arman

marcelina, prejavy, to by bolo na knihu. Ale ver tomu, ze ani najvacsiemu nepriatelovi by som take peklo neprial. :-) Popravil by som ho rychlo a bezbolestne. ;-) Toto je... podstatne horsie nez rychla a bezbolestna poprava.

parazitik, ake vajcia, nechapem?

arman

Maros:

"Postupné osidlování těla parazity pak v sobě skrývá mnohá nebezpečí, která se ve fyzické podobě mohou projevit až za několik let po prvotní kontaminaci. Největším problémem však je, že postupným zamořováním lidského těla parazity dochází také se snižování účinnosti lidského imunitního systému. Platí zde jednoznačné a neměnné pravidlo: parazitzmus = snižování imunity."

To je od H.Clarkovej.

Takze si opat mimo clovece, vlastne uplne najviac ako sa da, o 180 stupnov... rovnako ako aj s nazorom na MMS. Ale nebud smutny, ono, ked budes vesmir kazdy vecer poctivo prosit o poznanie, on z teba nakoniec tu nevedomost vymlati. :-)

marcelina78

No Arman, ale si ich riadne vykinozil, neskutocne...Skoro som sa poblila z tych foto,...ak sa smiem spytat, ako sa to u teba prejavovalo, co ta viedlo k tejto ociste ake problemy, zistili nieco aj lekari?

parazitik

:D tu to nejak zije :D maros, maros... parazity na mihalniciach asi nikomu nevadia. mne v podstate tie mikroskopicke bakterie nevadia nejak, lebo ich nevidim a kym mi neskodia tak nech tam kludne su. suhlasim s tym, ze sa neda zit v sterilnom prostredi. ide len o to, ze pointa je AKE ma clovek parazity a KDE. a ze ich ma, o tom vobec nepochybujem. a tak ti poviem, mne by aj nevadilo dake mat keby som si s nimi kludne nazivala, ale oni nasu dohodu porusili, takze som na ne vytiahla tazke kalibre :D

arman, a co je to s tymi vajciami? ani ked su uvarene su neni ok? to som este nepocula, diky. inak, ved surove som ich ani v zivote nejedla, to len spevaci na hlasivky...