Detska psychiatricka liecebna - Hran!

poznám to

Absolutne neprofesionálne,viem o čom rozprávam - verte mi!!! Rodičia nedavajte tam svoje deti - vy im pomôžete oveľa viac. Poznamená ich to na cely život!!!

------------

ja tam idem uz za 2 dni mam 13 rokov nemam ziadne samovrazedne skloni ale asi si tam nieco spravim poslala ma tam decka psichiatricka doktorka vola sa **********
nebudem menovat poslala ma tam len preto ze som sa 7 dni v skole vobec neucil ignoroval som ucitelki a to len preto lebo som sa rozisiel s priatelkov .......
moja mama nema namietki este mi aj kupila batozinu urcite je aj rada ze sam ma zbavi ani neviem ako dlho tam budem

AKVbuky

je tam na preliečení chlapec z rodiny, boli sme ho navštíviť v nedeľu popoludní, areál liečebne a budova kaštieľa je takmer **** luxus, rekonštruuje sa
chlapec si nesťažoval, veľa športovísk detských ihrísk no nikto sa tam nehral, žiadne deti nepobehovali von, bolo síce trocha chladnejšie ale slnečno a pekné počasie, deti mali poobedňajšiu siestu no žeby ju potrebovali všetky vekové kategórie?
z personálu som tam videl len vrátnika na vstupe do ubytovní

náhodne sme tam stretli známeho dôchodcu ktorý šiel navštíviť svoju malú príbuznú, no nevidel ju pretože poobede spala po liekoch, tak jej len zanechal u personálu sladkosti a pod., spomenul tiež, že ani predošlý raz sa mu s ňou nepodarilo stretnúť, dôvodom vraj bolo že mala "nevhodné" oblečenie

byvaly pacie

som byvaly pacient nie tejto liecebne ale inej na com vsak nezalezi, lebo vsetka psychiatria je podvod.

kde je urcena hranica ze kto je normalny a kto je uz nie normalny? to ze sa niekto zaraduje do tejto spolocnosti je proste prejav slabosti a dusevnej choroby.

psychiatria je dobry biznis pre ludi ktori vlastnia spolocnosti na vyrobu liekov. proste keby som mal tie informacie ktore mam o psychiatickom !biznise! dnes tak sa usmejem na doktorku, vyjdem z ambulancie aj s doporucenkou a od najblizsieho cloveka s cigou si vypytam ohen aby som poslal ten zazrak do ozonovej vrstvy. to je cele.

zaujemcov o objektvne informacie odkazujem na cloveka JOHN VIPAREN ktory je byvalym zamestnancom farmaceutickych korporacii no odisiel si sypat popol na hlavu a vraviet ludom do sveta pravdu. napisal aj knihu "vedlajsi ucinok - smrt" dajte si to meno do google alebo youtube. budete v obraze. psychiatri vam nechcu pomoct a niesu vasi kamarati. bud vas klamu a zarabaju peniaze na vasej postupnej smrti alebo su sami oklamani a predpisuju vam lieky lebo si myslia ze zmenit cloveka na chodiaceho zombie je spravna cesta. verte mi keby vam niekto ukazal video ludi v blazninci ktori beru lieky tak si poviete ze su to strasni psychopati a nemali by sa nikdy dostat von inak sa budete bat pokojne spavat ale keby vam ich ukazali predtym nez ich zacnu brat napr niekde v MHD tak sa mozno sami seba spytate ze preco su smutni alebo si to ani nevsimnete.

PS: vedeli ste ze ludom na psychiatrii este v 21. tisicroci davaju elektrosoky? niekto by to mal uz konecne zastavit je to nelegalne nezakonne a neludske. osobam ktore maju svojich synov na psychiatrii radim aby ich uz nikdy nepustali k doktorovi a nikdy nedavali a nekupovali nijake lieky lebo v skutocnosti lieky iba potlacia priznaky (plus potlacia vsetko ostatne vratane zivota)
rodicom ktori sa boja, ze ich deti budu chore ked prestanu brati lieky a nedovolia im vysadit-dozeraju na nich aby ich nadalej brali proti svojej voli odkazujem - neverte psychiatrom. maju z toho svoj podiel - z jednej kazdej predanej skatulky. narozpravaju vam ako spachaju vase deti samovrazdu ak to svinstvo prestanu brat ze je lepsie byt ziva mrtvola ako mrtva mrtvola a budu vas donekonecna udrzovat v straachu o zivot vasich deti ak prestanu brat lieky - tak to robili aj mojej mame. neverte tomu. prestal som brat lieky tak sa na mna vyliali vsetky tie pocity ktore som necitil ked som ich bral a vyliali sa na mna naraz ale nic necitit nie je riesesenie. ak ste este silna rodina tak to musite zvladnnut a ak nie tak sa potvrdi darvinova teoria - napriklad moja sestra uz ani nedokaze prestat brat lieky. je totalne zavisla. ked dakedy chcela prestat brat lieky alebo prestala tak rodicia to zistili a nanutili jej ich a dnes uz ani nemoze bez nich byt. teraz ma 120 KG a zastavenu menstruaciu. - uplne rozhodenee hormony a na to aby soom mohol prestat brat lieky som musel doslova odist byvat ku kamaratom do druheho mesta. keby mi nedal na to peniaze dedo - 100 eur na mesiac tak to proste nezvladam. este osem mesiacov sa to svinstvo zo mna vyplavovalo z obliciek z mozgu z celeho tela proste po 8 mesiacoch som prisiel domov tak ma nespoznavali /nocna mora skoncila/ teraz nepiijem nefajcim neberiem ziadne drogy a ked som chory tak sa liecim bylinkovymi cajmi a postom. pokoj v dusi

jasnasprava

ahojte,mám v Hrani dva týždne hospitalizovanú 15 ročnú vnučku ,vraj pre poruchy správania( musím sa aj pousmiať nad týmto termínom ,jej matka ,teda moja dcera mala tie poruchy riadne prudšie v tomto veku a nikam som ju do liečebne nedávala)...pozastavujem sa nad tým,že vnučke posielam denne listy ,na ktoré nedostávam odpovede,už si začínam myslieť ,že je tam riadna cenzúra,vlastne ani k telefonu mi ju nedajú ,ak sa na ňu pýtam ,mám dojem ,že sestry majú nabiflenú jednu a tú istú odpoveď,rozhovor s primárkou prebehol v tom zmysle ,že informácie dáva iba zákonnému zástupcovi dieťaťa ,v čom má pravdu ,ale trošku ma zarazilo,že neprejavila ako lekárka záujem so mnou komunikovať,veď asi všetkým by nám malo záležať natom ,aby sme riešili situáciu v prospech dieťaťa...som sklamaná a celkový dojem zatiaľ nemám priaznivý ,no a nepridávajú mi k nemu ani tieto recenzie od ľudí ,ktorí tam mali deti...možno by rodičia mali prejaviť viacej lásky a hlavne trpezlivosti k svojim deťom a nemuseli by ich dávať do takýto zariadení...naozaj som mala dojem ,že sa rozprávam s bacharkami a nie zdravotníckym personálom...budem situáciu naďalej sledovať

ochnietam

ja som tam bola a mozem ti povedat, ze je to otrasne. pekne je len zvonku ale vsetko co sa tam robi je otrasne.
nekonecna nuda a nikto sa ti nevenuje.
polka pacientov s cigani, mozes dostat vsi velmi pravdepodobne, takze si zafarbi vlasy lebo na take skor neidu...
lekarky ta stopkaju liekmi, kazdy je tam ako sfetovany, pomaly nic nevnima a vkuse si len dnu.
vonku sa ide raz za den na hodinu a skola je len do 12.00.
dva tyzdne si pyzamovom rezime, co znamena ze aby kazdy videl, ze si nova, nosis vsade pyzamo. daju ti ho dole aj skor, ked si aktivna, tzn napr sa pytas kedy mozes ist do skoly, lebo tam nechodis s pyzamovym rezimom.
alebo ked si slusna tak nemas pyzamovy rezim.
vies co a hlavne kazdy tam pribera. a
uplne strasne velke vahy.
lebo tam sa davaju strasne velke porcie uplne ze dospeli to hovoria a oni to davaju detom...
vobec sa nehybes a aj keby si sa velmi snazila je to tazke, nepribrat, ked tam jepovinny odpocinok po obede 4 hodiny len lezat na posteli a potom dostanes olovrant a ide sa vonku.
su aj druhe vecere.
celkovo kazdy tam chce len zrat kvoli tej nude.
navyse za tri mesiace stratis kontakt s okolim doma aj ked ti mozu pisat a volat.
lebo to mozu len raz za tyzden
je tam 80 deti takze nemaju poriadne cas ani na jedneho.
ja na tvojom mieste spravim vsetko pre to aby si tam nakoniec nesla.
podla mna to moze pomoct jedine anorektickam ktore su uz vychudnute tak ze sa hompalaju na hranici zivota a smrti a tam ich donutia jest. nikomu inemu nie.
rodicia tam odkladaju deti ked sa im nechce venovat detom.
a ezne su tam delikventi len pretoze nemaju miesto v reedukacnom centre, proste cista spodina.
normalnych tam je asi 1 percento...fakt nasluuj hory doly, zmen sa od zakladu a nikdy tam nechod, to su zabite 3 mesiace zivota. a potom zhadzovat tu masu tuku to neprajem nikomu...aj z tych liekov sa pribera...

Deny123456

kablica......

Našla som recenzie v ktorých boli písane práve tieto veci , preto sa na nich pýtam. Máte nejakú skúsenosť s touto liečebňou? Môj brat tam je len kvôli tomu že nechcel chodiť do školy. Preto chcem vedieť o liečebni čo najviac.

kablica

preboha, deti urcite nemaju fyzicke tresty..no a liecba sa odvija od toho, akou diagnozou trpia, takze lieky sa tam urcite pouzivaju. Nenazyvala by som ich vsak "dopovanim". Ak ma dieta tazku ADHD, tazke poruchy spravania a podobne, tak je liecba na mieste, vsak take decko moze ublizit nielen sebe, ale aj inym.

Deny123456

Dobrý deň. Môj brat je v tejto psychiatrickej liečebni. Je mi ho ľúto a bojím sa oňho. Prosím Vás odpoviete mi na otázky? Chcela by som vedieť ako tam je, či deti nejako triedia podľa toho prečo tam šli. Majú nejaké fyzické tresty? Dupujú ich nejakými tabletkami alebo injekciami?? Veľmi Vás prosím o odpovede. Ďakujem

112.38 pozor

Je to všetko zastaralé. Od kaštieľa po ľudí, ktorí sú v ňom. Jednoznačne potrebná zmena. Potom to bude fungovať.