Detska psychiatricka liecebna - Hran!

ista1

Prijemny den vsetkym,
nedavno tam nastupila liecbu moja 16-dcerka. Tazka depresia, hoci jej bludy zastabilizovali postupnym zaliecenim v nemocnici opakovanymi hospitalizaciami, stav sa jej natolko zhorsil, ze s k tomu pridali poruchy spravania, nezvladanie reality, uniky k alkoholu,drogam. Hladam vzdy aktualne riesenia na dany jej stav, ale moje snahy su nazmar. V priebehu 2 rokov sa dcerka natolko ako osbnost zmenila, ze nestiham byt v neustalom prekvapeni. Sama neviem, co robit, ako jej porozumiet, na koho sa obratit. S kym spolupracovat, aby som jej pomohla....velmi ma to trapi, bolest duse mojej a jej je nevyslovna. Vidim aka je bezradna, nestastna, dezorientovana, uplne sme sa od seba vzdialili - anajhorsie je, ze neviem ako jej pomoct, hoci by som dala vsetko, keby jedna-jedina myslienka by smerovala k zlepseniu jej zdravotneho stavu, keby teply luc slnka sa dotkol nasich srdc a mysli....

ista1

Prijemny den vsetkym,
nedavno tam nastupila liecbu moja 16-dcerka. Tazka depresia, hoci jej bludy zastabilizovali postupnym zaliecenim v nemocnici opakovanymi hospitalizaciami, stav sa jej natolko zhorsil, ze s k tomu pridali poruchy spravania, nezvladanie reality, uniky k alkoholu,drogam. Hladam vzdy aktualne riesenia na dany jej stav, ale moje snahy su nazmar. V priebehu 2 rokov sa dcerka natolko ako osbnost zmenila, ze nestiham byt v neustalom prekvapeni. Sama neviem, co robit, ako jej porozumiet, na koho sa obratit. S kym spolupracovat, aby som jej pomohla....velmi ma to trapi, bolest duse mojej a jej je nevyslovna. Vidim aka je bezradna, nestastna, dezorientovana, uplne sme sa od seba vzdialili - anajhorsie je, ze neviem ako jej pomoct, hoci by som dala vsetko, keby jedna-jedina myslienka by smerovala k zlepseniu jej zdravotneho stavu, keby teply luc slnka sa dotkol nasich srdc a mysli....

ista1

Prijemny den vsetkym,
nedavno tam nastupila liecbu moja 16-dcerka. Tazka depresia, hoci jej bludy zastabilizovali postupnym zaliecenim v nemocnici opakovanymi hospitalizaciami, stav sa jej natolko zhorsil, ze s k tomu pridali poruchy spravania, nezvladanie reality, uniky k alkoholu,drogam. Hladam vzdy aktualne riesenia na dany jej stav, ale moje snahy su nazmar. V priebehu 2 rokov sa dcerka natolko ako osbnost zmenila, ze nestiham byt v neustalom prekvapeni. Sama neviem, co robit, ako jej porozumiet, na koho sa obratit. S kym spolupracovat, aby som jej pomohla....velmi ma to trapi, bolest duse mojej a jej je nevyslovna. Vidim aka je bezradna, nestastna, dezorientovana, uplne sme sa od seba vzdialili - anajhorsie je, ze neviem ako jej pomoct, hoci by som dala vsetko, keby jedna-jedina myslienka nam ozdravila vztah....

Tomčo

Trosku neskora odpoved no predsa, ja som tam stravil leto 2010 z rodinnych dovod (nie, mne osobme nebolo nic) prisiel som tam s placom samozrejme, mal som 12 rokov, noo nejak to zo mna opadlo, maval som navstevy, dostaval som listy, no zarazilo ma ked pri 5 minutach hovoru mi to stale zlozili :/ co sa tyka personalu tak tie mlade sestricky (pozdravujem) boli fajn a pekne :D ale tie stare, no .. s nikym sa nesrali a bol som svedkom aj ladovej sprchy, injekcii na ukludnenie a aj kazajky, niektore deti sa tam inak zvladnut ani nedali, co sa tyka stravy a pod. tak ja saom bol vecne hladny a porcie jedla boli o nicom a slabe, tabletky som po dohode mojej mami a primarky nebral ziadne... ale celkovo ten dojem a pocit ked idete prec je na nezaplatenie, vidite ze su horsie deti ako vy a pri tom za to nemozu ale musia tam byt, neprajem nikomu aby tam bol, su aj ine sposoby ako vychovat dieta, toto je si myslim az zufaly krok.. noo ale musim uznat ze exterier sa mi paci doteraz :-) 4/10

a.l

Ja som tam bol a nieje tam nic strasne a fyzicke tresty tam niesu a liekmi tam deti nedopuju a odporucam oddelenie B :)