Detska psychiatricka liecebna - Hran!

lila-ekonóm

Prosím vás nežobrite 2% z dane, pretože to nejde pre zdravie detí, ale na úplne iné tzv. "nadštandardné" účely. Len si to treba priznať a nerobiť z ľudí bláznov. Kto chce prispeje k dobrej veci inak a nie na popud žobrania.
Mala som tú príležitosť vidieť, ako sú u vás využité 2% v prospech detí.

z rodiny

Terka akosi neodpovedala Kavke. Asi sa rozhodla byť v úzadí. Nevadí, reklamu s touto osobou si Hráň odstupom času aj tak vyžerie. P.S. Nevyzeráš dobre, treba piť menej "vody".

lenka 35

ahojte a zdravim vsetkych ktori ste na tejto stranke . neviem nic o liecebni v hrani ale tiez uvazujem ci tam dat svojho syna ale viem ze ak to urobim zlyham na plnej ciare ale uz nevladzem riesit jeho kazdodenne spravanie ku mne a k okoliu . uz sa z toho stal kazdodenny problem a ma len 14r. a desim sa co bude dalej.uz sme riesili aj alkohol aj mar...a nakoniec som mu dovolila aj fajcenie ale to nezabralo a nezmenilo jeho spravanie. moze mi tu niekto pomoct alebo poradit lebo myslim ze z mojej strany je uz vsetko vycerpane.

žubrienka

Ako je "dobré" v Hráni, viď príklad elisa 11111 z 21.12.2009, nemohla mať mobil. Forma diskriminácie - nenápadná rafinovaná- keď si DEBIL nepatrí ti nič. A žiaľ DEBIL je každý bez rozdielu. A personál? Jedno príslovie hovorí jeden blázon spraví sto bláznov čiže kto s nimi pracuje....Trošku inteligencie a pochopíte tzv. dobre myslené obmedzovania, vychádzajú z hláv ľudí, ktorí s týmito pacientmi pracujú roky a prestávajú sa kontrolovať.

jjjaro

mam tam brata nieje nijak postihnuty ale bol tazko zvladnutelny ma 15 rokov neviete ako sa spravaju k tomuto typu deti

žubrienka

Jedno je isté ak máte známeho psychiatra, ktorý sa prihovorí za vaše dieťa a plnú peňaženku peňazí resp. pracujete na takom mieste, čo má vplyv na danú inštitúciu, dieťa tam relatívne môže byť v pohode, lebo sa vás boja. Inak ste vydaný napospas osudu a ľudí, ktorí momentálne majú, alebo nemajú so sebou problém.