Kozmetika essence v DM drogerie

Príspevok v téme: Kozmetika essence v DM drogerie
MMMaruska

Pozdravujem. Dnes som bola v DMku, a všimla som si nový regál. Kozmetika essence. Na internete som o nej skoro nič nenašla, /////

Je nesmierne lacná, možno aj preto že balenia za mi zdajú pomerne malé. Neviem gramáž.

Napr špirály za 2,90 eur, rúže za 2, 20...

Zaujímalo by ma či ste už túto kozmetiku vyskúšali a aká sa vám javí. Ja som si zatiaľ kúpila trojkorektor- je tam aj zelený aj červený aj hnedý:)

Som zvedavá na vaše príspevky:)

Gabi ;]

Cawko no mne sa javí to essence ako kvalita za rozumnu cenu proste pozerala som tom a porovnala som si rimmel co som bezne pouzivala a toto essence a niekedy to essence bolo lepsie nez to rimmel ja to odporucam a v nitre maju na klokocine cely regal bolo tam eclipse limited edition od essence teraz uz nie je tam mozno nic :D heh a na pesej tam je v bocnom regaly tak nejako provizorne nieco schovane nie je to tam mnoho ale celkom mas to viac poruke ako na klokocine pravda ak tam nebyvas :D no ja sa len tesim ze konecne nieco mladsim ludom kvalitne a pristupne mama uz mi na kozmetiku davat nechce tak to malo co si zarobim na brigadach vacsinou minem na to teraz ked si kupim essence mam aj na mnoho inych veci :D

Evuliatecko

caute baby, skusali ste uz ochrannu tycinku proti pluzgierom a odreniam na nohy?? nieco podobne ma aj ina znacka, ale je drahsia trochu, inak by som si kupila tento od essence, len neviem ci je dobry. vdaka za odpovede :)

Beruska55

Ahoj kikec no čo bola si ? :( ja som sa tiež chcela spýtať , že či v nitre majú v niektorej dm túto značku ..

kikec

ahjote baby,ako tu citam velmi tuto znacku chvalite a aj ja som uz o nej dost citala aj vyrobky z webu vypadaju super len sa chcem spytat ci niekto nevie ci tuto znacku ma aj DMka v Nitre ...mame tu dve DMky ale v jednej ju nemaju do druhej musim ist pozriet :(

crazy-lazy

ahojte...ake mate prosim skusenosti s ceruzkami od essence??? a ta spirala multi action, ktora je podla vas lespia? zelena alebo ruzova???

malinovecka

skúšali ste make up soft touch mousse alebo celar & matt?? mám trochu problematickú pleť a lesklú ... skúšali ste tieto makeupy??

cica21

ahojte baby. ta kozmetica je suppa, tiez som premyslala ze taka lacna asi nebude naj. ale je nad moje ocakavania, mam make up soft & natural ci taky nejaky ale je suppa, hned utekam do DM kupit dalsi, lebo uz sa mina... a mozno skusim aj tiene ked ich tak vychvalujete ;)

trdlo155

baby z rady pure skin mam take nalepocky na akne a tie su absolutne otrasne..vobec to nepomaha..mozno to zalezi od typu pleti alebo ja neviem..lesky su super..