Kozmetika essence v DM drogerie

Príspevok v téme: Kozmetika essence v DM drogerie
MMMaruska

Pozdravujem. Dnes som bola v DMku, a všimla som si nový regál. Kozmetika essence. Na internete som o nej skoro nič nenašla, /////

Je nesmierne lacná, možno aj preto že balenia za mi zdajú pomerne malé. Neviem gramáž.

Napr špirály za 2,90 eur, rúže za 2, 20...

Zaujímalo by ma či ste už túto kozmetiku vyskúšali a aká sa vám javí. Ja som si zatiaľ kúpila trojkorektor- je tam aj zelený aj červený aj hnedý:)

Som zvedavá na vaše príspevky:)

levanderka

to vazne ? mne v DM na hlavnej povedali, ze ziadne DM nedrzi essence :D ako make upy, lebo spiraly mali, aj som si kupila z DM spiralu. Ze ani v galerke nie je v DM. no nic uz som kupila v tescu ale mali iba ten teith mousse. a ja som chcela bus mineralny alebo soft touch. tak ked bude zly ten tak pojdem kuk, dakujem :)

Flow333

Ja taktiež používam essence. Hlavne lesky na pery xxl- nelepia ústa, vysuvacia ceruzka na oči sa nerozterka, spirala s efektom umelých rias úžasná. Nelepi riasy. Tiene na oči sa nedrolia ako mnohé drahé značky. Som 100% spokojná a nenašla som nič na výrobkoch ktoré používam, že by som im vytkla.

levanderka

no som z ke. presla som cele mesto, v Dm nemaju vobec take nieco, ze make up od essence, potom 101 drogerie tak tiez, ani dorogeria teta. zasla som do lekarne v jednej mali ale iba pure teint mousse. tak som nekupila, sla som do tesca a tam mali tiez len ten a ziadny iny. tak som si ho kupila. som zvedava, ze co bude, vysskusam az v pondelok :) a na ten penovy Pure Mineral Powder som pocula skor negativne ohlasy ako pozitivne. asi velmi zalezi na tom, ze ci je plet sucha alebo mastna. kedze ja som zmiesana tak uvidim.a dam vediet :) a stay all day vraj malo kryje.

papaja

levanderka

ten pure mineral si kde videla?este sa predava?lebo ho vraj mali rusit
inak zo spominanych urcite ten a potom stay all day

levanderka

baby a ktory make up je najlepsi pre zmiesanu plet? aby dobre kryl, nerobil supinky a aj nieco vydrzal.to znamena, ze troska hydratacny, kedze sa nelesknem az tak, ale mam problematicku plet.
-soft touch mousse - penovy
-pure mineral powder
-clear matt
- stay all day ?:) neviem sa rozhodnut :) rozhodujem sa medzi tym prvym a mineralnym tak mi pomozte :)

casanta

Ja som vyskusala trblietavu linku a som s nou velmi spokojna vydrzi cely den. Skusila som aj lak na nechty ale ten sa trosku olupuje...no neva asi vyskusam aj nieco ine...myslela som ze to bude nejaka sitna kozmetika ked stoji len tak malo ale vase reakcie ma ilo prekvapili

vivonika

Ja si kupujem od essence hlavne laky a všetko na nechty, ale aj iné produkty sú kvalitné a cenovo dostupné :)teraz som si objednala razítko na zdobenie nechtov...parádička :) odporúčam každej žene, slečne, dáme, ktorá nechce platiť veľa v salónoch :)