Kozmetika essence v DM drogerie

Príspevok v téme: Kozmetika essence v DM drogerie
MMMaruska

Pozdravujem. Dnes som bola v DMku, a všimla som si nový regál. Kozmetika essence. Na internete som o nej skoro nič nenašla, /////

Je nesmierne lacná, možno aj preto že balenia za mi zdajú pomerne malé. Neviem gramáž.

Napr špirály za 2,90 eur, rúže za 2, 20...

Zaujímalo by ma či ste už túto kozmetiku vyskúšali a aká sa vám javí. Ja som si zatiaľ kúpila trojkorektor- je tam aj zelený aj červený aj hnedý:)

Som zvedavá na vaše príspevky:)

Lady Victory

Od essence najčastejšie používam laky a maju tam aj strašne vonavé lesky :))
mám taky bledorúžovy xxl shine a segra mi kupila nedávno taky s vonou karamelu a frapučína,no bohovska vona =D

ceny su tiež fajn :))

3jana

ahojte, dnes som došla z dm-ky s plnou taškou essence. majú tam akciu -50% na viaceré výrobky. ja som si kúpila za polovicu tri laky, dva očné tiene quatro, lícenku, jednu maskaru, štyri rúže, a také perličky a za to všetko som platila necelých 10€, no proste bomba!

wedma

chcem sa este spytat, skusali ste make up od essence aj na problematicku plet??? ja mam problem ze mne sa dost upchavaju pory mam same bolestive vyrazky ale aj s ciernymi hlavickami, uz sa bojim cokolvek si aplikovat na tvar vyskusala som uz vsetko aj za drahe peniaze ak mate daky tip budem vam vdacna :)

wedma

Ahojte ja kozmetiku essence pouzivam uz par mesiacov tiez som ju objavila v DM a neviem si ju vynachvalit, nie je testovana na zvieratkach, ocne linky tie vysuvacie su fajn, aj tie mono tiene, aj 4 kombinacie, ruze tiez celkom dobre drzia, a spirala taka cierno so zelenozltym s efektom umelych rias je uzasna !!! Dokonca som na to nahovorila aj kolegyne a to sme pouzivali doteraz drahe kozmetiky, treba skusit vrelo odporucam !!! :)

Evey

essence značka je skvelá:)
ja som sa s ňou stretla len nedávno a to v Rakúsku.Nielen, že je lacná, ale aj veľmi dobrá..napríklad essence riasenka False Lash effect ma vyšla okolo 2 eur a naozaj má efekt umelých rias :o) (pre porovnanie,riasenka od Max Factoru s týmto efektom stojí okolo 13eur)...a takisto mám aj perfektné očné tiene:)
len ja som túto značku u nás ešte poriadne nevidela, tak dúfam, že sa objaví po celom Sk v Dm-kach :)

papaja

ja som si nedavno kupila tie linky na oci cierne trblietave a parada,trblietave vdakabohu nie su ale super sa nanasaju
tie ich laky su tiez fajn

silvi2102

ahojte, ja som skusila lak essence color&go a je super...stoji 1,50 a vydrzi jak rimmel lak za 4,60 eur...takze som rada ze som skusila...
potom este aj dlhotrvacna ceruzka na oci je fakt super. Spiraly ma az tak neohromili zatial...a som smutna ze znacky, ktore sa bezne predavaju aj v kamennych obchodoch nemaju hnede spiraly len cierne...ako aj tato znacka.

x_lola_x

MMMaruska :) takze ja mam s touto znackou velmi dobr skusennosti :) vybrala som si ju prave preto ze je nesmierne lacna ( vyjde mi na sminky aj na ine veci) :D osobne si velmi pochvalujem ten spominani trojkorektor..davam si ho pod make up a perfektne zakryje nedostatky pleti... dalej odporucam tiene smoke eyes na dymove licenie oci :) lesky maju tiez fajnove :) spiraly by som ale na tvojom mieste neskusala... myslim ze to tych sa oplati investovat ( ak nechces mat depilovane oci) :)