...miluje??

Príspevok v téme: ...miluje??
tinka222

ahojte, prosím o radu. S priateľom som už 6 mesiacov, ale ešte stále som od neho nepočula "milujem ťa". Ja viem, že to možno može byť ťažké vysloviť, ale mám trochu pochybnosti...je možné, že ma nemiluje, ale iba - má ma rád? Keď spolu nie sme, tak si veľmi chýbame...ale ešte stále mi nepovedal, že ma miluje..

giv

slusny muz, si zlaty.prajem ti taku aku si predstavujes.ale aj ty mi praj takeho :)) a nech je ti podobny v tvojej slusnosti...ta sa mi paci!

slusny_muz

Je nesnivam, jednoducho nepotrebujem to aby som chodil a hladal niekde tu svoju, to pride vtedy ked to najmenej cakas...

slusny_muz

Potom bude aj oddych. Zatial tvrdo pracujem, aby ta potencionalna mala pri sebe inteligetneho, rozumneho, mileho a sebavedomeho chlapa

slusny_muz

pre giv: Gratulujem, napriek tomu ze som hrozne unevany som sa schuti zasmial. Manzelku, priatelku nemam, cakam na nejaku vynimocnu zenu,pri tkorej si poviem, ano tato stoji zato aby som jej obetoval cely zivot. Zatial som mal jednu taku, len ta ma sklamala....takze cakam a cakam...
Ale rad by som uz mal...

giv

slusny muz, tak trosku oddychu. a nezabudni na manzelku: skutky + slova. uvidis,aka bude prestastna...a definicia...hlavne ze ti dvaja ju chapu rovnako.

slusny_muz

pre ivuš: to ako mam brat kompliment alebo narazku. Sorry ale teraz som prisiel z roboty, takze mi to uz tak nepali...