...miluje??

Príspevok v téme: ...miluje??
tinka222

ahojte, prosím o radu. S priateľom som už 6 mesiacov, ale ešte stále som od neho nepočula "milujem ťa". Ja viem, že to možno može byť ťažké vysloviť, ale mám trochu pochybnosti...je možné, že ma nemiluje, ale iba - má ma rád? Keď spolu nie sme, tak si veľmi chýbame...ale ešte stále mi nepovedal, že ma miluje..

*mino*

no tak toto by si si mal predovsetkym uvedomit ty. flustrovany nie som ale ty si asi potrebujes nieco stale dokazovat. robi ti to dobre?

*mino*

slusneho muza si vsimam uz dlhsiu dobu na tomto fore a nie si prva ani posledna ktoru takto nachytal alebo sa o to aspon snazi. ale asi mu na to casom vsetky prisli kedze to skusa stale znovu. bol velmi unaveny ale na nachytanie dalsej naivnej zeny nie je nikdy unaveny. ani ty nehodnot moj zivot aspon poviem pravdu a netaham medove motuzy popod nos.

giv

aj moja sestra tam je...uz pomaly 3 roky.zatial sa moc neuplatnuje,len tak ako vsetky operky :)
ale pochvaluje si...iny zivot ako doma.trosku sa potrebovala naucit samostatnosti, a to je pre nu vyborna skola.

giv

a ty si sa tu aspon zapojil prispevkom, ktory reagoval na obsah temy? NIE! ani to, ani dalsie tvoje prispevky tomu nenasvedcovali.skoda,ze si vobec reagoval,lebo nic dobre si so sebou nepriniesol...a za tu chvilku,co ta poznam, pochybujem o tvojich velkych slovach.skutky nevidim ziadne,iba vycitky a odsudzovanie.clovek,ktoreho maju ludia radi a ma krasne skutky,ten aj ked chce poradit,tak to nerobi tak,ze od seba ludi odozenie na mile.
dakujem ti za spolocnost, a, prosím, nehodnot môj zivot,ked o nom nic nevies.

*mino*

sama si povedala ze toto neni zoznamka a tema je ina kukni moja vyssie. mne sa zije velmi dobre aj ludia ma maju radi lebo nikoho neklamem a neohurujem velkymi slovami.ale to radsej dokazujem. ale tebe sa asi zije tazko aj si preto sama, lebo nevnimas realitu. tak sa preber z toho sna.