...miluje??

Príspevok v téme: ...miluje??
tinka222

ahojte, prosím o radu. S priateľom som už 6 mesiacov, ale ešte stále som od neho nepočula "milujem ťa". Ja viem, že to možno može byť ťažké vysloviť, ale mám trochu pochybnosti...je možné, že ma nemiluje, ale iba - má ma rád? Keď spolu nie sme, tak si veľmi chýbame...ale ešte stále mi nepovedal, že ma miluje..

slusny_muz

A co je vlastne definica lubenia alebo milovania. Vsetci tu hovoria o tom, ale kazdy ma ine predstavy o tom...

brunca

skutkami dokazovana laska je najkrajsia.niekto hovori slovicko milujem ta stale a vlastne ani nevie co to znamena niekoho milovat.ja som to povedala asi len raz a jednemu a to nedopadlo najlepsie-myslim ten vztah. tak to uz asi radsej nebudem hovorit.

lucilka

ja som milovala v zivote uz asi par krat ale nikomu to na nos nevesam, ved ked mu to davam najavo skutkami naco o tom rpzpravat a okrem toho kolko ludi vam uz rozpravalo ako vas ma rado a skutek utek...

nee-o

Ale čo to tu vôbec rozoberáš, toto predsa v dnešnej dobe vôbec nieje podstatné, pozri na priateľa a zhodnoť, či je dobre zabezpečený, aké má zázemie, vyhliadky do budúcnosti, či má byt, auto - aké a tučné konto. Ak áno, tak buď rada a drž sa ho ako kliešť :-))) ... A teraz troška vážne, ak Ti mám povedať z vlastnej skúsenosti, tak som tiež mal pred nedávnom vzťah, mal som tú kočku rád, ale nemiloval som ju, preto som jej to ani nepovedal... A pýtala sa niečo podobné ako ty, tak som jej povedal pravdu. Ale ona chcela silou mocou niekoho, kto ju bed milovať... preto už nmá mňa.

bulinka

Ahojte, čo za problém to tu vlastne riešite? Na slovách predsa nezáleží, či miluje, alebo nie, musíš vycítiť na jeho konaní a správaní sa k tebe. Ak sa ku mne chlap správa pekne, pozorne, je mi verný a medzi nami to iskrí, nepotrebuje mi predsa hovoriť milujem ťa, či ľúbim ťa... A na druhej strane načo mi bude chlap donekonečna omieľať milujem ťa, ľúbim ťa, nosiť mi kvietky keď to tak necítim? Akurát mi to dobre liezlo na nervy a vyvolávalo pocit nedôvery... Takto to vyplýva z mojich skúseností. Mám už 35 rokov, chlapi mali o mňa vždy záujem a prežila som už kadečo, dobré aj menej, takže skúsenosti s chlapmi mám kadejaké.

janosik

to, ze ti nepovie, ze ta miluje, este nic neznamena. ale to ze sem pises, bude mat asi iny dovod ako len absenciu tychto slovicok. nie je problem skor v tom, ze to od neho dostatocne necitis?
a moj nazor na "milujem vs. lubim"
milujem ta je viac nez lubim ta, ale to je tak u mna, kazdy to ma inak, predsa su to len slova, ktore moze kazdy chapat trsku inak.