...miluje??

Príspevok v téme: ...miluje??
tinka222

ahojte, prosím o radu. S priateľom som už 6 mesiacov, ale ešte stále som od neho nepočula "milujem ťa". Ja viem, že to možno može byť ťažké vysloviť, ale mám trochu pochybnosti...je možné, že ma nemiluje, ale iba - má ma rád? Keď spolu nie sme, tak si veľmi chýbame...ale ešte stále mi nepovedal, že ma miluje..

katika88

Brunca dnes uz je ina doba, obcas moze byt aj zena v istych veciach iniciativnejsia ked to inak nejde.Nevidim dovod preco by mala zena cakat na to kedy jej to muz povie a ona mu nic nepovedat.Ked ju miluje tak ked mu povie ze ho lubi tak neviem preco by sa mal zlaknut bude akurat stastny.

slusny_muz

Ked by som ju miloval, tak by som sa nezlakol, prave naopak bol by som milo prekvapeny. Potom z toho vznika kopec nedoruzemeni, ze kto prvy co spravi a povie. No my dvaja sa uz trosku pozname tak neskor to mozeme rozobrat...brunca

brunca

muzi sa boja velkych citov,nehovor mi ze nie.a vzdy platilo aj platit bude-muz to ma povedat prvy.to je moj nazor.povedz mi ze ty by si sa nezlakol keby ti to povedala zena ako prva???

slusny_muz

Preco by zena nemala povedat ze ho miluje ako prva. Ak je to vyzrety muz, urcite nezdupka a bude si to vazit. Prestanme sa hrat na to co musia muzi a co zeny. Ked to citi ze ho miluje nech mu to aj povie, trebars aj prva. Ak ak zdupka, tak aspon vedela ze nestal a to...

brunca

hlavne mu to nehovor ako prva lebo muzi su z toho dost vyplaseny, nestresuj,povie ti to ked sa na to bude citit,niektory muzi to hovoria stale a poriadne ani nevedia co to znamena a niektory ked to uz konecne povedia tak to tak aj myslia a je to na cely zivot.ved to musis citit ci ta miluje.niektory muzi miluju skor skutkami ako velkymi slovami a to prve je ovela lepsie,ver mi.

slusny_muz

Mam 27 rokov. Tak mu to povedz ze by Ti mohol niekedy povedat nejake mile slova, ze mu zalezi na Tebe a tak....mozno Ta niekedy milo prekvapi...

tinka222

slusny_muz kolko mas rokov??
mas v niecom pravdu, ale predsa.. trochu mi to chýba, ked to človek od toho druhého nepočuje.

slusny_muz

No niektori muzi to hovoria velmi tazko. Ale su to len slova, dolezite je ze Ta miluje skutkami a ze to milovanie citis. Lepsie ako keby Ti to hovoril kazdy den a choval by sa k Tebe zle...

sofija

Mozno je to tazke povedat ale pol roka a nic???By som aj ja pochybovala ...mne to moj frajer povedal asi 3 den co sme spolu zacalai chodit a odvtedy mi to povie urcite aspon 2 krat za den