...miluje??

Príspevok v téme: ...miluje??
tinka222

ahojte, prosím o radu. S priateľom som už 6 mesiacov, ale ešte stále som od neho nepočula "milujem ťa". Ja viem, že to možno može byť ťažké vysloviť, ale mám trochu pochybnosti...je možné, že ma nemiluje, ale iba - má ma rád? Keď spolu nie sme, tak si veľmi chýbame...ale ešte stále mi nepovedal, že ma miluje..

basa

aj ja som s priatelom 6 mesiacov a sme iba pri tom,ze sa lubime....myslim si, ze ho uz milujem,ale neviem ako by sa zatvarilkeby som mu to povedala.....

nika111

a povedal ti aspon ,ze ta lubi?lebo ak ano tak si z toho nic nerob.a ak jé s tebou 6 mesiacov,tak to urcite nebude preto,ze nema co robit,ale ta ma rad a je mu s tebou dobre

marCOS

nooo ja som to tiez povedal mojej babe ako prvy,,,ona mi najprv na to povedala ze ci nieje na take slova priskoro,,,proste ma odfajcila,,,ale ok som jej povedal ze ja to tak citim a ze chcem aby to vedela,,no ona mi to povedala asi tak po 2 a pol mesiaci,,,,a aj to thak ze si to uvedomila az po tom ked som sa s nou rozisiel,,,no a teraz sme spolu uz pol roka a velmi sa lubime

anonymko

Ja som povedal svojej milovanej ako prvy MILUJEM TA, sa to stalo strasne necakane a spontanne =))), Spobob akym sa na mna pozrela a usmiala vtedy O=), sa mi zdalo chudobne na to povedat lubim ta, a tak zo mna vyletelo nekontrolovane MILUJEM TA O=), od mojho milacik som si na prve MILUJEM TA musel pockat este asi 2-3 tyzdne, ma to dost mrzelo vtedy, lebo predsa, viete lubit mozete, mamu, otca, sestru..., ale MILOVAT len jedneho cloveka =,) A potom sme sa jedneho vecera lucili, dal som jej pusinu a povedal MILUJEM TA a mij milacik mi na to AJ JA TEBA, na to nikdy nezabudnem...ten pocit bol neopisatelny, sa priznam, niekomu to moze byt smiesne, ale som sa normalne od radosti rozplakal =))) Ono je pravda, ze nemozete od cloveka, len tak ziadat aby vas MILOVAL, pretoze pre niekoho to moze byt len slovo, lenze jeho "vaha" je velmi velka a nie je "na mieste" nim zbitocne rozhadzovat okolo seba... ale nechat si ho len pre osobu ktora si to naozaj zasluzi, a ktoru naozaj MILUJEM =)