Delena strava

janka

cau katka,
tak ja sa tiez pridam, este dokoncim tu moju 90dnovku a uz sa rutim aj sem:))) aspon obkukam vsetky finty :)))

katka26

=d - je toho tolko verzii ze az - staci si vyhladat na nete a je ich plno variant, v niektorých veciach sa odlisuju ....asi tolko

101 lila aj ja som po 90dnovke - ale chcem zmenu....tak skusim toto

=d

ja tiež poznám delenú stravu ktorá sa delí na SACHARIDOVU SKUPINU, BIELKOVINOVU SKUPINU A NUTRALNU SKUPINU .... taku ako pises ja nepoznam a bola som v kupeloch na redukciu váhy a tam sme mali tiež delenu stravu delenu na tieto skupiny.... no neviem :-))

101lila

ahoj slnko,drzala som ju asi 40 dni,schudla som 6kg a teraz si uz urcujem posledne dni podla toho,ako mi vyhovuje.Zajtra rano sa odvazim a uvidim co ta vaha ukaze.Mam 45 rokov,vysku 163 a potrebujem sa dostat na 63 kg a budem spokojna.No a este k tomu cvicim.Kedze pri tomto veku uz clovek musi chudnut opatrne,kedze zemnska pritazlivost uz posobi viac O:)))

slnko331

ahoj 101lila,
tu 90 dnovu si drzala do konca ? a kolko sa Ti podarilo schudnut? Ja som ju drzala 30 dni, potom mala dcera 2 roky, stale som porusovala, tak som ju skoncila. Schudla som za 30 dni 5 kg, odvtedy preslo dalsich 30 dni a este tri kila mam dolu, samozrejme, ze jem menej a este by som chcela mozno 3-5 kg dolu.

101lila

Ahojte,rada by som sa k vam pridala.
Potrwebujem redukovat vahu a chcem tak nenasylne a rada by som si osvojila zdravy styl stravovania,za ktory samozrejme povazujem delenu stravu.Drzala som 90dnovu dietu,s ktorou som schudla a teraz si potrebujem udrziavat,respektive este nejake 3kg schudnut.90dnovka sa mi paci,ale mam potrebu si urcovat dni podla svojej chuti a potrebujem mat viac bielkovinovych dni,ako len 1 zo 4roch dni,takze chcem prejst na delenu stravu.Tak dufam,ze to zvladnem a spolocne nam to pojde.Dnes som mala do obeda ovocie a o 12tej a 15tej zeleninovy salat s pokrajanym syrom a teraz kusok pomela.Nezvyknem jest poobede ovocie,ale mala som straaaaaaaaaaaasnu chut.Majte sa a vela uspechov v sebakontrole :O))

katka26

Ja sa nebranim aj iným typom - je ich viacero ako sledujem, chcem najst tu pravu a idealnu pre mna .... a zacat s tym ....

A k tej podvýžive si prisiel tou stravou? Niekde som citala, ze ten co je chudy priberie a ten co ma nadvahu schudne ...tak neviem ...

usiko

no, ja mam trochu inu delenu stravu,a to na SACHARIDZ, BIELKOVINY, NEUTRALNE POTRAVINY. podla toho je jogurt neutral, aj acidofilne mlieko, a funguje to, lebo tieto dve veci zvycajne jedavam so zemiakmi, pecivom alebo cestovinou a travia krasne, za 3-4 hodky nemam v zaludku nic......takze ja skor uznavam tuto variantu delenej stravy...