Delena strava

daduss

a pozrela som si ten príspevok, čo nám tu nechalo SLNKO331, a toto je tiež toto, o čom hovoríme.
akurát že zeleninovú skupinu nazvali neutrálnou...
tiež je to tam pekne rozpísané a dokonca jedálniček na 2 týždne

katka26

no presne tak treba si vybrat co pre koho najviac vyhovuje - len o tom druhom type nemam ziadne info, musim si najst cas a pobehat na nete ohladom toho

katka26

aha tak sme sa nepochopili, neva - no aj mne mam rada, aj ked nemozem ani pri delenej take ako mam rada SABI cokoladovy, kavovy, ovocny :-) nevadi, budem kupovat nizkotucne, aj ked nie som presvedcena ze nerobia horsie ako klasicke, lebo su sice odtucnene ale su nacpane cukrom aby mali chut...neviem no ..

daduss

ale môže sa samozrejme aj jogurt s ovocím pri niektorej delenej...
ale asi by som si mala uzrejmiť, ešľte poštudovať a držať sa jednej a tej iste, ktorá sa nám bude najlepšie pozdávať.

daduss

katka, ako ja som nemyslela, že v jeden deň jogurt s ovocím. jeden deň jogurt, druhý vocie...
ale jogurty zbožňujem, preto mi chýbali pri 90-dňovke

katka26

No za to - lebo mi neslo do hlavy Daduss ako potom si mohla kombinovat jogurt s ovocim a tak ...... a pokial je len v tom rozdiel tak by som robila to - potrebovala by som vediet vsetko ohladom tej druhej varianty - lebo je to dobre pokial mozem hocikedy jogurt acidko a pod. A pri tom druhom type sa musia striedat tie dva dni? alebo ako to je..

daduss

Katka, tá druhá delená strava o ktrej hovorím je tá čo píše USIKO.
mne sa aj toto pozdávalo, lebo tie neutrálne potraviny môžeš kombinovať s hocičím...
musím pohľadať na nete ešte raz.

katka26

ahoj Jani xixixixiii ja este som na 90dnovke aj zajtra a rozmyslam ci od piatku hned zo dna na den prejdem alebo od pondelka a cez week si nieco doprajem co mam strasne rada no neviem ......ale urcite to chce zmenu trochu uvidim co mi viac bude vyhovovat, ale myslim ze delena - a mozno to teraz delenou pojde lepsie dolu ako po druhykrat 90 dnovkou ...