vigantol skusenosti

vretienka

VIEROCKA JE TO NA TEJ PORADE TO JE PRAVDA, ALE KED SA DAVA AJ V LETE, NA JESEN, TAK MYSLIM, ZE TO JE BEZ PROBLEMU. NESTANE SA, ZE BY DIETA MALO VITAMINU PREBYTOK :)

tifaniass

Kazdy podla svojho uvazenia...Mam napriklad kamosky co davaju celorocne...Ale aj take, ktore len v zime...Ked su deti malinke, pripadne ked su predcasne narodenen, tak vtedy je velmi podstatne davat Vigantol celorocne...Lebo ide tam aj o prevenciu krivice, ale tiez aj o zrastanie fontanely...:)

kuzelnicka

Ako to, že potom už stačí počas zimných mesiacov? Dávate len počas zimy teda? Alebo niektorá aj celoročne?? :)

dadulamil

Kuzelnicka to je na tebe dokedy budeš chcieť, dokedy to budeš považovať za potrebné alebo teda vhodné, ale tým, že dlhodobo ho budeš dávať neuškodíš dieťatku :)

vcelka

tak lekári odporúčajú dve kvapky denne od druhého týždňa života detí do konca prvého roka a v druhom roku sa odporúča užívanie počas zimných mesiacov :)

matriska

JANAMICHA123

Myslim, ze toto je velmi individualne. Myslim, ze kazda matka sa k tomu inak stavia. Ale na zaklade toho ake su moje kamosky, ze ake mamicky ja mam okolo seba tak mozem povedat, ze ozaj pre deti a ich zdravie by urobili vsetko, co sa da. Len skoda, ze niekde este jestvuju take, co zanedbavaju. Ked raz doktor alebo doktorka predpise nieco, napriklad Vigantol, tak nevidim dovod preco ho proste nenasadit ;)

Janamicha123

Sporenta mas pravdu, ze to neni caste ochorenie, ale to prave preto, ze vela mam uz pochopilo aky vyznam ma tento vitamin.
A poctivo ho detom davaju!

sporenta

dadula áno aj kostičky... malé deti veľmi ohrozuje krivica... tie sú na to najnáchylnejšie... aj keď je pravda, že toto ochorenie už v dnešnej dobe nie je tak časté, čo si myslím, že je super, aj tak treba myslieť na to aby deti mali dostatok déčka... lebo od toho to závisí...:)