vigantol skusenosti

sibierina

demza dakujem za tvoju podporu a pochopenie, som rada, ze to aj ty vidis takto, aspon teda sa nebudem vnimat ako nejaka zla mamina alebo nieco :)

tifaniass

Jak mi mamka hovorievala kedysi...Ze rodicia sa na tom prvom dietatku este len ucia...A pri druhom uz vieme co a jak...

staina

Spilba, ale to asi nejaký ten strach v nás sa k tomu tak stavia. Len je pravdou, že skúsenosti lekára sa nedajú s našimi ani len porovnať. Najmä keď máme svoje prvé dieťa.

spilba

U mňa bolo problémom to, že som bola voči lekárom príliš skeptická, že som spochybňovala všetko čo mi odporúčali, čo mi radili. Nejako som si vôbec neuvedomovala, že šak mi to tvrdia na základe niečoho, že veď predsa majú isté skúsenosti a prax, úplne som bola mimo isté obdobie. Pritom lekár som si istá dnes už, že by zle nikomu nechcel.

duska223

je to tak, keby sme si to vzali aj jak je to u nas, tak my tiez mnohe mozno nemame dostatok, aj ked pri detoch je to ovela dolezitejsie, aby ho mali dost!

Janamicha123

Danielka to ano uzit by sme si ich mali, aj ked zrovna dnes si neni moc co uzivat, ked sa pozeram von balkonom a je zamracene a kazdu chvilku smokli, takze to neni bohvie co. A zase povedzme si ako to je, ze to decko z toho slnka aj tak nie je dostacujuce!

danielka216

demza a tak teraz bude este toho slniecka kazdu chvilu menej a menej, kedze pomaly jesen a zima sa blizi, takze posledne luce by sme si mali uzit :)

demza

Sibierina, v takomto prípade ja by som povedala, že menej je viac. Netreba to so slnkom preháňať, keď by si dávala vitamín D v inej podobe, napríklad teda ako kvapky, tak by som sa nestresovala s tým, že koľko ešte na slnku ;)

sibierina

ved to, ze vsetko s mierou, len ja mam problem s niektorymi vecami, ze odhadnut tu mieru, co je OK a co uz by bolo cez :/