Pijete mlieko?

pepan2

pijem ho už od narodenia každý deň s grankom, a je to to najlepšie na svete, raz mi ho zakázal piť lekár kôli antibiotikám asi na 2 dýždne a bolo to pre mňa hrozné , ľutujem všetkých ktorý ho nechcú je to fakt škoda...

fialka_4

mnaaam aku ste mi spravili chut na mlieko :-)...hned si idem dat...
a co ja viem...
aj jedna baba co poznam odmieta vsetko mliecne,aj keksiky s obsahom mlieka,ale to je zas o inom ona neje skoro nic :-o
ale mozno mate pravdu...
i ked ja pijem mliko kazdy den dlhe roky a som uplne v pohode...
a hlavne,velmi mi chuti...

simag

ja osobne mlieko nemusim, napina ma z neho a nechuti mi. Obcas- max. raz za mesiac mam nejaku polievku z mlieka ako napr. fazulova, sosovicova a pod.
A co poviete na smotanove jogurty a acidko? Toho sa nedokazem vzdat:((
PS:zjem asi 70g jogurtu za den-na ranajky do vlociek s ovocim

silvusiicka

ja vobec nepijem mlieko v dvoch rokoch ma mama prestala kojit a odvtedy som nemala mlieko v ustach dnes mam 21 a vobec mi nechyba a nemam ani ziadne zdravotne problemy

mira

Venovala som sa energetickej medicíne a zdravej výžive. Všetky poznatky som si overovala sama na sebe a zistila som, že to skutočne tak funguje.

mira

Ja som na to prišla vtedy, keď mi hlieny zalepili vnútorné ucho, dostala som zápal a takmer som ohluchla. Doktorka ma nevedela vyliečiť. Pre ňu riešením bol len načúvací prístroj. Teraz počujem dobre i bez neho a s ušami mám pokoj. Tiež mi zmizla alergia a zvýšila sa čulosť a vitalita.

Naši starí rodičia si dorábali mlieko sami v biokvalite. Celý deň boli vonku s kravami ma paši. Mali veľa pohybu a ťažko pracovali. Maslo a tvaroh predávali na trhu v meste, nejedli toľko mäsa a žiadny cukor atď, to by bolo dlhé písanie....